sobota, 22 januára, 2022

‎Ján Sýkora o tom „AKO mať strach z Harabina“ Chcú nás vytlačiť z mediálneho priestoru

Posledné články

‎Ján Sýkora o tom „AKO mať strach z Harabina“ Chcú nás vytlačiť z mediálneho priestoru.
Strana Vlasť so Štefanom Harabinom rastie. Preskumy verejnej mienky sa ovplyvňujú za pomoci doláru. Dôkazom toho môže byť aj náš článok: Nezabúdajme! Kiska si mal kúpiť preferencie v agentúre FOCUS na ovplyvňovanie verejnej mienky.
Mienkotvorné agentúry ovplyvňujú verejnú mienku. A aj, preto sa nečudujme postoju Jána Sýroku.

 

‎Ján Sýkora o tom „AKO mať strach z Harabina“

Ján Sýkora:
AKO mať strach z HARABINA.

To čo nám včera predviedla televízia TA3 spolu
s mediálnym guru z agentúry AKO je hanbou volebného mediálneho systému na Slovensku. Vy nám dodáte ten správny prieskum a my máme dôvod Harabina vyškrtnúť
z predvolebných rozhovorov. Priezračné AKO zázračná guľa. Oligarchia musí mať z Harabina a VLASTI obrovský strach, keď sa dokáže uchýliť k takýmto priezračným taktikám boja.
Keďže som založil pred pár rokmi nezávislé odborové združenie mimo systém ovládaný oligarchiou, tak ma takéto konanie vôbec neprekvapilo. Média na Slovensku sú výlučne v rukách oligarchie a tá rozhoduje čo uzrie svetlo sveta a čo v žiadnom prípade.
Nemusím ani zdôrazňovať, že sme mali veľa pokusov preraziť do mainstreamových médií. Výsledok 0. Skúšali sme to do tlačových médií a aj keď rozhovory prebehli a bolo sľúbené zverejnenie, znovu výsledok 0. Nakoniec sme to skúšali cez webové médiá a tu musím konštatovať, že keď sa aj rozhovor podaril celkový čas článku na webe
1 hodina.

Ján Sýkora
Ján Sýkora

Neviem, ako to robia, ale majú dokonalý sofistikovaný systém, aby si celý mediálny systém ustrážili.
Pred nesystémovými stranami, ale aj pred nesystémovými odbormi a inými záujmovými osobami/organizáciami, lebo vedia , že tie nebudú mať nikdy pod svojou kontrolou.
Takže poďakovanie patrí “ konšpiračným“ webovým médiám, ako sú Infovojna a Slobodný vysielač, ktoré nám, ako jediné na Slovensku v minulosti poskytli svoj priestor na vyjadrenie, ako zástupcom obyčajných zamestnancov, ktorí si za cieľ stanovili dosiahnuť európske mzdy v podnikoch, ktoré v minulosti, alebo aj teraz ovláda oligarchia.
A verte mi toto nie je konšpirácia to je realita, vlastná skúsenosť.
Váš kandidát strany VLASŤ č.144

Zdroj: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10215660482247640&set=gm.1448449111973184&type=3&eid=ARAix_
CuFyVZHbnvmMvahjDjbzRltRRp0LoOOCZCWIrIHFEAthb6ALvqkPvYsFyUqYueA2WTjClc1Ewa
Foto: img.projektn,sk/wp-static/2019/11/IMG_8853.jpg

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články