utorok, 30 mája, 2023

Adela Vinczeová sa zastala všetkých Slovákov! Neuveríte prečo

Posledné články

Adela Vinczeová sa zastala všetkých Slovákov! Neuveríte prečo

Ilegálna migrácia rozdelila ľudí do dvoch rozhadanych táborov. Migrácia áno alebo migrácia nie. Zdá sa, že pakt OSN, ktorý mal krajinám s migráciou napomôcť no pravdepodobne nepomohol. Macron tak opäť vola po solidarite a chce migrantov prerozdeľovať. Ak stať neposlúchne dostane masívnu finančnú pokutu.

Aj na Slovensku sa k tejto téme vyjadrilo mnoho znamych tvári. Za migráciu sa vyjadrili napríklad Mikuláš Dzurinda, Ivan Mikloš či Magda Vášáryová

Adela Vinczeová sa zastala všetkých Slovákov! Neuveríte prečo

Naopak proti migrácii bol napríklad Boris Kollar, Richard Sulik či Adela Vinczeova.
Práve posledne 2 dámy sa poriadne rozhadali na názoroch tejto problematickej témy.
Vášáryová tisíc psov vs tisíc utečencov?

„Keby sme si mali rozdeliť tisíc psov, tak by sa ľudia okamžite angažovali. Všetci by boli nadšení a zdieľali by si fotografie psíkov, povedala Vášáryová, ktorá pokračovala tým, že má svoju poslaneckú mailovú schránku zahltenú výzvami, aby hlasovala za zákon o psoch.

„Ale nikdy som nedostala 250 mailov, aby sme zachránili 60-tisíc sýrskych detí. A toto bude mať pre nás nedozerné následky. Zistili sme, že jednoducho nie sme kresťania, Vasaryova o utečencoch.
Známa moderátorka však v žiadnom prípade s bývalou diplomatkou nesúhlasí

„To, že by sme skôr umiestnili tisíc psíkov ako utečencov, je, samozrejme, zaujímavý a do veľkej miery pravdivý postreh. Osobne však vnímam rozdiel v tom, že psíky neutekajú z, krajiny psíkov, ktorú dlhodobo niekto nivočí. Psíky sú už nami zotročené tvory, iná možnosť a povinnosť, ako ich umiestniť, neexistuje.

Ale verme, prosím aj tomu, že, keby sa nejaký psík zdal agresívny alebo inak nebezpečný pre okolie, tak by sa to veru, riešilo‘ radikálne, tvrdi Adela Vinczeova

Adela sa zároveň zastáva Slovákov a tvrdí, že nie sú xenofóbnejší ako ľudia v iných krajinách a nie je pravda, že utečencom pomôcť nechceme.

Zdroj: https://dennik.hnonline.sk/slovensko/556333-vasaryova-vs-banasova-slovny-suboj-kvoli-utecencom, https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Psiky-nie-su-to-iste-ako-utecenci-A-Slovaci-nie-su-o-nic-xenofobnejsi-ako-hocikto-iny-Adela-Banasova-to-natrela-Vasaryovej-254546,

obrazok: http://zenskyweb.sk/adela-banasova-konci-vo-fun-radiu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Vcelku súhlas, len je hanbou, koľko gramatických a štylizačných chýb je na tejto stránke. Ak to čítala pani Vinczeová, tak jej muselo byť smutno. Urobte s tým prosím Vás niečo…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články