štvrtok, 27 januára, 2022

Strápnila celé Slovensko?! Čaputová sa dopustila faux pas!

Posledné články

Strápnila celé Slovensko?! Čaputová sa dopustila faux pas!

Historicky prvá prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová si spravila vo svete poriadne fopá. Stalo sa to vo veľký deň Japonských dejín. Cisár Naruhito oficiálne zasadol na chryzanténový trón.

Na túto významnú udalosť sa prišlo pozrieť neuveriteľných 183 zástupcov krajín. Medzi nimi bol napríklad český premiér Andrej Babiš či Zuzana Čaputová.
Akihito abdikoval, a tak prišiel čas na jeho syna. Akihito abdikoval pre vysoký vek. V Japonsku sa niečo takéto nestalo už viac ako 200 rokov, a preto išlo ostrú sledovanú akciu. Japonci si z historického dna spravili sviatok. Čaputová bola za pozvanie veľmi vďačná a rada prijala pozvanie

Strápnila celé Slovensko?! Čaputová sa dopustila faux pas!

,,Som veľmi rada, že som dostala pozvanie zúčastniť sa intronizácie. Bol to veľmi tradičný, typický japonský proces. Bolo to naozaj veľmi inšpirujúce, na veľmi vysokej úrovni, za účasti mnohých kráľov a prezidentov z celého sveta, tešila sa Čaputová.
Na takúto ceremóniu je však tradíciou nosiť dlhé šaty. Čaputová sa však na ostro sledovanú ceremóniu ukázala v kratučkých šatách.

Tento moment sa tak ukázal ako poriadne faux pax.
Ceremónia nebola len ostro sledovanou akciou, ale sprevádzali ju aj rôzne opatrenia. Tisíc policajtov strážilo cisársky palác. K Cisárskemu palácu sa dostali len pozvaní a akreditované média.

Strápnila celé Slovensko?! Čaputová sa dopustila faux pas! Čaputová sa na ostro sledovanú ceremóniu ukázala v kratučkých šatách. Na fotografii je jasne vidiet, ženy v dlhých šatách

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/900326/japonsky-cisar-zasadol-na-tron-caputova-sa-na-ceremonii-dopustila-faux-pas-pozrite-co-ukazala-slovenska-prezidentka/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články