utorok, 30 mája, 2023

Poslanec Marček Šokuje! Výzva na Nové SNP proti liberálnym fašistom

Posledné články

Poslanec Marček Šokuje! Výzva na Nové SNP proti liberálnym fašistom

Zdá sa, že boj medzi liberálmi a národnými silami v žiadnom prípade nekonči. Jeden z „bojovníkov“ Proti liberálnym politikom je aj poslanec NRSR Peter Marček, ktorý je známy, aj svojim protestom proti bývalému prezidentovi Andrejovi Kiskovi. Tentokrát Marček šokuje ľudí a vyzýva na nové SNP proti „Liberálnym fašistom“. Podľa Marčeka by sme sa mali ľudia spoločné postaviť proti liberálnemu zlu a liberálnej okupácii.

Celá výzva tu

Výzva na Nové SNP proti liberálnym fašistom

Postavme sa spoločne proti liberálnemu zlu, proti liberálnej okupácii slovenskej suverenity, nemorálnemu rozvratu zvrchovanosti, vlastenectva a normálnej rodiny

Drahí Slováci! Prestaňme s liberálnymi fašistami a ich spriaznenými médiami hrať ich hru na rozvrat Slovenska! Pošlime kade-ľahšie hrobárov suverenity, slovenskej štátnosti aj slobody s ich denno-denným vykopávaním hrobu mŕtveho Kuciaka a skákania na lep akýchsi pofidérnych esemesiek bratislavského hoštaplera s ženou ľahších mravov a zárobkov…

Prestaňme s liberálnymi fašistami hrať ich hru o tróny – prestaňme im venovať našu pozornosť! Zlo dokáže žiť iba zo šírenia zlej energie. Odkážme mu: Rozlej sa na kolomaž. Zatvorme si dvere aj obrazovky počítačov i televízorov pred šírením zla a blbej nálady na Slovensku!

Veď táto liberálna organizovaná sekta ani žiadne nezávislé, silné, starostlivé, pracovité, morálne, odvážne Slovensko nechcela, ani nechce. Slovensko je pre nich len „táto krajina“ a vy ste pre nich len „ovčan“ na jedno použitie – ide im len o váš hlasovací volebný lístok. Po voľbách bude potopa.

Poslanec Marček Šokuje! Výzva na Nové SNP proti liberálnym fašistom

Poslanec Marček Šokuje! Výzva na Nové SNP proti liberálnym fašistom

Oživme si pamäť, nezabúdajme, čo urobili títo samozvanci „slušnoľudia“ po komunálnych voľbách v najväčších krajských mestách. Prvým progresívnym riešením bolo, že si progresívne a nekresťansky zdvihli svoje platy a prijali do funkcií ďalších ľudí zo svojho progresívneho tímu ako odmenu – ale za naše obecné peniaze a dane! Sme azda nepoučiteľní, mechom udretí po hlave? Zlodeji a podvodníci tu kričia už na plné ústa dňom aj nocou, aby sme chytali iných „zlodejov“ a podvodníkov. Skočíme im opäť na propagandistický lep?

Budeme muchami na ich mafiánskej progresívne upletenej pavučine?
Nás aj „túto krajinu“ potrebujú títo príživníci na slušnosti a patriotizme len na ovládnutie pre cudzie záujmy a potreby. Ich „slušnosť“ aj „progresívnosť“ je len hra, ktorú im napísali v zahraničí. Potrebujú stále lepších hercov, a tak progresívne vymenili hereckú postavu ľavičiarskeho Štefunka za hereckú postavičku pre mladšiu generáciu ajťáka-feťáka Trubana.

Herec Sulík postupne liberálne vyhasol, lebo vystupoval a hral aj v Bruseli a herec Matovič sa už okukal, je neuveriteľný v svojej trojrole politického policajta, prokurátora a sudcu…
Žiaľ, sú to školení herci a liberálni fašisti už obsadili prezidentský palác. Ich hlavná postavička pritakáva v zahraničí, robí hanbu Slovensku, rozbíja V-štvorku a prilieva olej do militaristického ohňa vojny. Liberálnym fašistom to ale nestačí! Chcú „prevziať“ totálnu moc nad Slovenskom.

Diletanti, povaľači, sorošovi aktivisti z tretieho sektora, feťáci, drogoví díleri s piatimi gramami bieleho prášku, daňoví podvodníci, špekulanti, nebankoví okrádači ľudí, anarchisti, vojačikovia z Kauflandu, pseudoexpertky na všetko aj vševedkovia s pozemkovými mafiánmi, prezliekačmi kabátov i karieristické nomenklatúrne kádre, ktoré prestúpili do nového progresívnejšieho výťahu oblepili za peniaze nových oligarchov a miliardárov Slovensko billboardami až je to na zvracanie. Necháme sa totálne „zesetovať“?

Každý fašista sa spolieha na to, že ľudia majú krátku pamäť a že stokrát opakovaná, videná, publikovaná LOŽ sa stane pravdou.

Ukážme im, že nás podcenili. Že my sme síce mlčiaca, ale nie mechom udretá väčšina, ktorá nechce so špinavou vodou z vaničky vyliať aj kresťanské, konzervatívne, zodpovedné a krásne slovenské dieťa.

Poďme preto opäť spoločne, my národ, väčšina so zdravým rozumom a morálkou SPOLOČNE POVSTAŤ proti liberálnym fašistom, ktorých podporuje liberálna propaganda presstitútov zo Sme, denníka N či Aktualít. Bulvárne noviny už nie sú dobré ani na konečné použitie na toalete… Zoberme do rúk ZBRANE PRAVDY, lebo len pravda nás oslobodí!
My, mlčiaca väčšina, máme silu! My sme tu doma, MY SME SLOVENSKO! Dokážme im aj sebe, že kto proti nám ide, toho Parom zmetie! Slovensko nedáme ani liberálnym, ani progresívnym soroš-okupantom!

MOR HO, DETVO, MÔJHO RODU, KTO KRADMOU RUKOU SIAHNE NA TVOJU SLOBODU…! A ČO I TAM DUŠU DÁŠ, V TOM BOJI DIVOKOM: MOR TY LEN, A VOĽ NEBYŤ, AKO BYŤ LIBERÁLNYM OTROKOM!

Poslanec Peter Marček a kultúra vystupovania v Parlamente

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články