utorok, 30 mája, 2023

V parlamente to vrelo! Matovič v ostrom suboji proti Dankovi

Posledné články

V parlamente to vrelo! Matovič v ostrom suboji proti Dankovi

Zdá sa, že v parlamente bude ešte dusno. Do parlamentných volieb ostáva ešte par mesiacov. Pravdepodobne si však ešte jednotlivé boje na plno užijeme.

Najnovšie ide o hádku z oči do oči, ktorá vyvrcholila ostrými urážkami v parlamente. Igor Matovič a Andrej Danko sa poriadne rozčertili. Všetko to začalo, keď Matovič doniesol do parlamentu jednosmernú letenku pre Andreja Danka.

„Kapitánovi som pred chvíľou odniesol túto letenku – za sprosté reči, aby sme zrušili zákon o dlhovej brzde a, aby sme začali Slovensko nekontrolovane zadlžovať “ Uviedol na svojej sociálnej sieti líder Olano.

V parlamente to vrelo! Matovič v ostrom suboji proti Dankovi

„Si falošný, špinavec, buzerant. Ty mne nebudeš hovoriť, že som hajzel. Ja nemám papier na hlavu ako ty, kričal Danko na Matoviča. „Ty si predseda národnej rady? Predseda národnej rady povie v pléne poslancovi, že ty si buzerant?“ Oboril sa na neho Matovič.
Kostelník sa zastal Andreja Danka

V parlamente to vrelo! Matovič v ostrom suboji proti Dankovi „Si falošný, špinavec, buzerant. Ty mne nebudeš hovoriť, že som hajzel. Ja nemám papier na hlavu ako ty, kričal Danko na Matoviča.

„Aj Andrej Janko je len človek. Ospravedlňuje sa za prehnanú reakciu, no po tom, ako ho pán Matovič dennodenne uráža a provokuje, čoho dôkazom je aj Matovičov včerajší vstup do tlačovej konferencie predsedu NR SR, kde hanlivým gestom narušil tlačovku a takisto, aj dnešná provokácia za asistencie pána Marosza, ktorý si celý incident nahrával, sa jednoducho pán Danko neudržal a reagoval tak, ako reagoval,“ Reaguje asistent Danka Kostelnik

Danko však nakoniec uznal svoju chybu. Priznal, že reakcia na lídra Olano v žiadnom prípade nebola vhodná. Danko sa ospravedlnil. Asistent Andreja Danka Tomáš Kostelnik však tvrdí, že Matovič dlhodobo opakovane provokoval Andreja Danka.

Igor Matovič: Ako sa stal Andrej Danko kapitánom.

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/video-danko-odkazal-matovicovi-si-falosny-spinavec-buzerant-ja-nemam-papier-na-hlavu-ako-ty

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Čo nato povedať ? Úbohé, úbohé, úbohé, takíto ludia sú v parlamente, „elita národa“, uff, emigrujem, hanbím sa, i napriek mojmu veku, nechcem tu už žiť….

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články