utorok, 18 januára, 2022

Ako si to mohol dovoliť? Trump ztrápnil celé Slovensko.

Posledné články

Ako si to mohol dovoliť? Trump ztrápnil celé Slovensko.

Viceprezident Európskej komisie pre energetickú úniu Maroš Šefčovič sa stretol s americkým prezidentom Donaldom Trumpom. Po priateľskej konverzácii Trump rečnil a Šefčoviča pokrstila na Maru Šefkonvoča. Áno počujete správne meno dôležitého partnera si Trump poriadne ani nevedel zapamatať a tak ho už rovno skomolil na meno Mara Šefkonvoč. Trump sa tak pri predstavovaní nových partnerov na tlačovke poriadne strápnil a tak isto svojim spôsobom urazil a strápnil aj Viceprezidenta Európskej komisie pre energetickú úniu.

Ako si to mohol dovoliť? Trump ztrápnil celé Slovensko.

Šefčovič sa stal prvým cudzím štátnym príslušníkom, ktorý bol pozvaný na palubu amerického prezidentského špecialu Air Foce One počas úradovania prezidenta Donald Trumpa. Trump spoločne zo Šefčovičočom navštívili mesto Hackberry v štáte Luisiana. Trump a Šefčovič tak mali určite dostatok času na spoznanie a predovšetkým zapamätanie mien. Koniec koncov však Trump ukázal svoj egoizmus a meno Viceprezidenta Šefčoviča si vôbec nezapamatal. Po predstavení na slávnostnej ceremónii Šefčoviča pokrstil a nazval ho akýmsi Marom Šefkonvočom.

Trump spoločne s Marošom Šefčovičom. Zdroj: EC Europa

Trump a “Šefkonvoč” sa stali hitom internetu. Ľudia sa z celého sveta pýtajú kto je záhadný muž menom Šefkonvoč. Na tento trapas upozornili predovšetkým satirické webové stránky

Šefčovič si váži veľkorysé privítanie
 „Vážim si veľkorysé privítanie prezidentom Trumpom na palube Air Force One. Jeho prístup bol veľmi bezprostredný a otvorený, rád diskutuje, zaujíma sa o názory okolia. Vďaka tejto atmosfére sme mohli prediskutovať celý rad aktuálnych otázok,“ spomenul Šefčovič, ktorý si pravdepodobne skomoleninu ani nevšimol.

„Európska únia a USA sú partnermi a spojencami, pričom otvorením LNG terminálu v Louisiane štartujeme novú etapu v našej strategickej spolupráci,“

Trumpov prejav Šefčovič len tak nezabudne

Je to už druhé stretnutie Slováka s Donaldom Trumpom. Najprv to bol Peter Pellegrini a teraz sa snim osobne stretol neúspešný prezidentský kandidát a stále súčasný Viceprezident Európskej komisie pre energetickú úniu Maroš Šefčovič.

Zdroj:https://www.topky.sk/cl/100535/1795035/Svet-sa-pyta–kto-je-Sefkonvoc-zo-Slovenska–VIDEO-s-Trumpom-valcuje-internet?fbclid=IwAR2YdhjjIDyHUMQhek1SZ7bBxdpxDHExddm2SfXS5WRVAiEcwQ-tH1UiYUY, https://www.topky.sk/cl/100535/1795035/Svet-sa-pyta–kto-je-Sefkonvoc-zo-Slovenska–VIDEO-s-Trumpom-valcuje-internet?fbclid=IwAR2YdhjjIDyHUMQhek1SZ7bBxdpxDHExddm2SfXS5WRVAiEcwQ-tH1UiYUY, https://blog.picuscapital.sk/ako-si-to-mohol-dovolit-trump-ztrapnil-cele-slovensko/

Obrazok: https://www.topky.sk/gl/586283/2402397/Sefcovic-letel-s-Trumpom-v-Air-Force-One–FOTO-Komu-musel-podla-tradicie-zavolat- Maroš Šefčovič a Donald Trump.
Zdroj: EC Europa

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články