sobota, 22 januára, 2022

Beňova to nevydržala! Toto odkazuje Ficovi!

Posledné články

Beňova to nevydržala! Toto odkazuje Ficovi!

Parlamentné voľby sa blížia a kauzy neutíchajú!

A neutícha ani kauza Gorila, o ktorej sa vedelo a vie už dlhé roky. Tentokrát sa však na povrch sveta dostala nahrávka Gorily. To, čo ste si niekedy mohli prečítať tentokrát môžete vypočuť. Známej

Kauzy sa chytili aj známe politické tváre, ktoré v budúcnosti chce ju vymeniť Smer-SD. Matovič, Beblavý, Truban či Sulík robia tlačovky ako na bežiacom páse. Zatiaľ, čo ich politické vnímanie je odlišné spája ich jedno. Chcú vymeniť “Fico nadvládu.

Beňova to nevydržala! TOTO odkazuje Ficovi!

Do Fica sa oprela aj Europoslankyňa s radou Smeru-SD. Ide o Moniku Benovu, ktorá si tentokrát servítku pred ústa nedala. Škandalózna nahrávka, ktorá údajne zachytáva aj hlas Roberta Fica. Ten sa mal vyjadrovať o Beňovej ako o politicky prvej osobe bez akéhokoľvek výtlaku. Benovu to napálilo až na toľko, že sa k tejto téme jasne vyjadrila.

“Keď som jej povedal, že nebude na kandidátke, dve hodiny jačala, vrešťala a plakala, hovorí. Tieto slová nenechali Beňovú chladnou a k celej kauze sa vyjadrila na sociálnej sieti. „Vraj som “mŕtva žena. Slová adresované Beňovej

Vraj som “mŕtva žena. Vraj od roku 2006. V roku 2009 som získala vo voľbách do Európskeho parlamentu najviac preferenčných hlasov. V roku 2014 druhý najvyšší počet a tento rok opäť najviac 90.000. Vždy ma nominoval na kandidátku predseda Smeru, napísala na svojom Facebookovom statuse Beňová.

zdroj: https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/ostre-slova-benovej-kauze-gorila-toto-odkazuje-ficovi-2,

foto>https://glob.zoznam.sk/benova-o-vysledku-smeru-odchadzaju-nam-volici-je-to-vykricnik/,

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

  1. Pani Benova by mala zlozit svoj mandat. Napriek tomu,ze sa dokazatelne stretavala s Kocnerom a nevysvetlila preco a co riesili. Predpokladam,ze sa urcite nemodlili. Mala by vyvodit zodpovednost moralnu i politicku voci vlastnej osobe a neutocit na tych,ktori pre Slovensko nieco robia. Lebo ona za tie peniaze co jej roky pribudaju mesiac co mesiac na ucet,neurobila vobec nic!!!

  2. Beňová bola na zozname europoslancov z wikileaks, ktorí sú platení Sorosom – uniklo to zo Sorosových mailov. Nigel Farage to na videu z europarlamentu nazval najväčšia korupcia v histórii ľudstva. Fico si dovolil neposlúchať jej pána ohľadne zamorenia Slovenska muslimskými bojovníkmi na našu genocídu, tak mu idú Sorosovi otroci po krku.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články