utorok, 7 decembra, 2021

A JE TO TU ZASE! Jágr spôsobil hysterický záchvat Pražskej kaviarne. Spaľ svoj dres ty..

Posledné články

Dnes známe osoby nemôžu konať v rozpore s liberálnou dogmou, ktorá je nám pretláčaná zo západu. Podobne je dnes na tom slávny český hokejtista Jaromír Jágr, ktorý si dovolil uverejniť fotku s vedúcim Kancelárie prezidenta republiky ČR Vratislava Mynářa.

„Svatá prostoto!“ okomentoval Fendrych společnou fotku Jágra a Mynáře na svém twitterovém účtu.

 

„Za peniaze si rešpekt a úctu nekúpiš, ale ako je vidieť, môžeš za peniaze o rešpekt a úctu prísť. A vlastne nie, len sme si robili ilúzie a vyrobili idol. Smutný koniec legendy, hanba pre dres 68, „vyjadrila svoje kritické stanovisko voči Jágrovi Marcela Lilingová.
Jaromír Jágr
Jaromír Jágr (Zdroj: Sportsnet) 

Jaromír Jágr

Našli sa však aj takí, ktorí sa nenachali strhnúť štvavou kampaňou proti Jágrovi.
„Môžeš byť náš najlepší hokejista všetkých čias, ale nesmieš mať vlastný názor, inak si v Čechách odpísaný. Pre úbožiakov budeš vždy len hokejka, „uviedol používateľ s prezývkou Dee Kay.
„Huawei, čert to vem, ať už si o nich myslíme cokoliv, produkty nedělali/nedělají špatné a být tváří firmy je normální reklamní job,“ sdělil svůj názor uživatel Pavel. Netajil však své zklamání společnou fotkou Jágra s Mynářem.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články