streda, 1 decembra, 2021

„A že 7-bolestná Panná Mária…“ TOTO si dovolil Sulík počas Katolíckeho sviatku patrónky Slovenska

Posledné články

„A že 7-bolestná Panná Mária…“ TOTO si dovolil Sulík počas Katolíckeho sviatku patrónky Slovenska

Sviatok Sedembolestnej Panny Márie je v liturgickom kalendári zaznamenaný ako záväzná spomienka. Slovensko je jedinou krajinou na svete je tento svjatok ustanovený za slávnosť. Vyplýva to z dávnej tradície uctievania Matky Božej, najmä Sedembolestnej Panny Márie. Veriaci sa po stáročia k nej utiekali najmä v ťažkých časoch.

Zdroj: David Ištok/Aktuality.sk

Je naozaj na zamyslenie čo týmto statusom chcel minister hospodárstva ukázať.

„A ŽE 7-BOLESTNÁ PANNA MÁRIA

Tieto sviatky sú len pozostatky smeráckych vlád a treba ich zrušiť.Nech si láskavo oslavujú po víkendoch, ekonomika už dostala na frak dosť. A máme najviac sviatkov v Európe, skutočne nám to treba?

Sedembolestna Panna Mária, patrónka Slovenska / TASR

P.S.: Pre tých, ktorí všetko berú smrteľne vážne- nie, nemyslím si, že celé Slovensko oslavuje Ficove narodeniny. Tak relaxujte trošku, keď už máme to voľno“ vyjadril sa Sulik na socialnek sieti Facebook

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

  1. Sulik a koho je to vina,ze je Slovenko v takej ekonomickej situacii,mozete sa hanbit len predavate co nie je vase,ale celeho Slovenska.Velka hanba Vam .

  2. Sulíka trápi, že tu nemáme toľko afrických moslimských imigreantov, ako Nemci, ktorí sa už boja deti nechať samostatne chodiť do škôl a kde kresťansktvo pomaly je na ústupe pred islamom. Nemci onedlho budú oslavovať ramadán, lenže ten trvá až jeden mesiac a neviem či pán Sulík toto vie…

  3. Sulík si prasa, lebo urážať niekoho vo viere, nech je aká koľvek, je pri najmenšom amorálne. Ja nie som veriaci a podporujem riešenie odluky cirkvi od štátu, ale to neznamená, že budem urážať ľudí čo sú veriaci. Každý má právo na svoju vieru, pokiaľ jeho viera neobmedzuje moje práva veriť niečomu inému. Čo sa týka sviatkov tak tých je skutočne veľa, najmä cirkevných, koľko by sa dostalo do štátneho rozpočtu za každý jeden pracovný deň keby nebolo toľko sviatkov. Aj to treba riešiť, ale s rozumom a citlivo nie takto. Pri tom chodíš okolo kaplnky v NR a vôbec ti to nevadí, pri tom je to hrubé porušenie našej ústavy a dokonca v budove ustavodárneho orgánu. To je paradox.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články