Slovensko

Adela Vinczeová: Rusi si zažili stalingrad, ich nezastrašia drahšie jogurty.

Adela Vinczeová: Rusi si zažili stalingrad, ich nezastrašia drahšie jogurty. Byť protiruský je v móde? O tom, že v súčasnom Liberálnom svete máme proti...

Written by Daniel
· 1 min read >
Adela Vinczeová: Rusi si zažili stalingrad, ich nezastrašia drahšie jogurty.

Adela Vinczeová: Rusi si zažili stalingrad, ich nezastrašia drahšie jogurty.

Adela Vinczeová: Rusi si zažili stalingrad, ich nezastrašia drahšie jogurty.
Adela Vinczeová: Rusi si zažili stalingrad, ich nezastrašia drahšie jogurty.

Byť protiruský je v móde?

O tom, že v súčasnom Liberálnom svete máme proti Ruské tvrdenia je úplne normálne. Nenormálny je však fakt, že takáto ponúknutá „pravda“ je servírovaná denno denne novinármi, ktorí vytvárajú bublinu „všetko čo je Ruské je najhoršie“. Ide predovšetkým o zvučné pro-západné mená ako Hríb, Havran, Šimečka ale taktiež aj Smatana. Práve posledný menovaný sa najviac angažuje o určité HOAXY, ktoré v preklade majú byť klamstvom ponúkaným v alternatívnych médiách. Práve podľa Smatanu predstavujú rôzne denníky, videá iba určité klamstvo, ktoré treba buď zablokovať alebo jednoducho kontrolovať. Práve takýto ľudia sa považujú za liberálov. Na druhej strane ide len o osobnosti, ktoré diktujú čo je nie je správne.

Mediálne diktátorstvo?

Pravdu povediac ide o mediálnych diktátorov, ktorí si určujú pravdu a nepravdu. Postupom času kritickosť myslenia obyvateľstva zaniká práve takýmito ľuďmi akými sú tieto liberálne „esá“. Na druhej strane treba byť stále kritickým bez ohľadu či je niečo Ruské, Americké či Čínske. Základom všetkého je hľadať stále len skutočnú a kritickú stranu. Nie všetko Americké je dokonalé a nie všetko Ruské je zlé a samozrejme naopak.

Nie všetky Slovenské celebrity predstavujú mainstremový názor. Medzi nich patrí napríklad aj Adela Vinczeová, ktorá patrí medzi vyznávačov kritického myslenia a na otázku Ruských sankcii sa vyjadrila dosť kriticky a rozumne. Práve Ruské sankcie mnohý maistremový novinári ale taktiež pravicový politici považovali za riešenie, ktoré zničí ekonomiku Ruska. Realita je však v súčasnosti iná. Rusko je viac samostatné a Európska únia čoraz viac stráca významného obchodného partnera. V tomto prípade mala Vinczeová pravdu.

Adela Vinczeová: Rusi si zažili stalingrad, ich nezastrašia drahšie jogurty.

“Treba si uvedomiť komu by vojna v našom regióne vyhovovala. Nemyslím si, že krajina, ktorá ma najviac základní na svete sa vo svojich úmysloch zhoduje s tými našimi. Nesmieme sa dať ako Európania vyprovokovať k nenávisti proti Rusku. A sankcie? Rusi si zažili Stalingrad, ich nezastrašia drahšie jogurty.”

Adela Vinczeová pani ktorá ma v hlave viac ako väčšina Slovákov!
Pani, ktorá vyjadrila svoj vlastný názor, ktorá poukázala na chyby v spoločnosti a potrápila nie jedného intelektuála nad tým či je Slovensko ochotné zotrvať na ceste zrady vlastnej suverenity! Vlastne osobnosti!

BRAVÓ ADELA..

SI jedná z mála slovenských osobností, ktoré sa nevydali cestou ovplyvňovania názoru a idei Amerického Imperializmu..

zdroj: https://adamsipos.blog.sme.sk/c/379744/armada-adely-banasovej. html,  https://vybrali.sme.sk/diskusie/2417448/12/Armada-Adely-Banasovej.html,

 

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! Profile

One Reply to “Adela Vinczeová: Rusi si zažili stalingrad, ich nezastrašia drahšie jogurty.”

  1. Ja sa pripájam .Ak sa politici v tvojej krajine kde žiješ rozhodnú pre vojnu alebo učasť na nej tak z tejto krajiny treba odísť.Ale máme tu svoju historiu ,žili tu ťažko naší starí rodičia a prarodičia.Ja to naša zem kam by sme išli.Treba zmeniť systém a politikov ale ako ,pomaly a vytrvale.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *