pondelok, 6 decembra, 2021

Adela Vinczeová šokuje celé Slovensko! Nečakane slová o vstupe do politiky.

Posledné články

Adela Vinczeová šokuje celé Slovensko! Nečakane slová o vstupe do politiky.

Je ťažko hľadať v Slovenskom show-biznise tak zaujímavú osobnosť akou je Adela Vinczeová. Krásna, sympatická, inteligentná, vtipná či šarmantná. Mnoho ďalších pozitív by sa dalo hovoriť o jednej z najpopulárnejších moderátoriek na Slovensku. Adela je osobnosťou, ktorá sa v žiadnom prípade nehanbí za svoje názory aj keď niekedy nerezonuje súčasnému mainstreamu. Adela mala v minulosti napríklad odlišný názor na Slušné Slovensko, Rusko či časopis Zem a Vek. Aj vďaka týmto niekedy odlišným názorom sa stáva moderátorka odlišnou, ale naopak zaujímavou osobnosťou, ktorá vie ponúknuť iný pohľad na život a svet.

Adela Vinczeová šokuje celé Slovensko! Nečakane slová o vstupe do politiky.

Adela v rozhovore pre Nový Čas priznala, že dostala lukratívny flek v politike. Podľa Vinczeovej sa ju dlhodobo snažili zlanarit do politiky. Lídrov ani členov politických strán Adela nespomenula, a tak pravdepodobne budeme hľadať márne kto jej dal takúto zaujímavú ponuku. Aj, keď sa Adela nemý problém vyjadrovať na jednotlivé témy politika ju zatiaľ neláka, a tak túto ponuku zahodila.

“Mala som už niekedy občas nejaké ponuky, ale neviem, čo by som tam robila. Zatiaľ ma to veľmi neláka, povedala na rovinu.

Známa tvár vysvetlila hlavný dôvod prečo sa jej do politiky nechcelo ísť. Moderátorka si myslí, že nie je dostatočne občiansky zorientovava v jednotlivých veciach. Podľa moderátorky sa mnoho vecí dá meniť aj mimo vstupu do politiky. Podľa Vinczovej je mnoho ľudí z oblasti show-biznisu, ktorí by na politiku mohli mať. Vinczeová sák ostáva byť vernému svojmu remeslu a nehrnie sa do politiky.

“Ja si myslím, že nie som dostatočne občiansky zorientovaná vo veciach, ako zákony a myslím, že sa dá rovnako veľa vecí meniť aj mimo politiky, objasnila a dodala, že v televízii je viacerých ľudí, na ktorých vidieť, že politické ambície majú.

https://hitky.sk/adela-pred-volbami-sokuje-necakane-slova-o-vstupe-do-politiky/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články