utorok, 30 mája, 2023

Agresívny migrant v Taliansku surovo napadol dievča a ženu.

Posledné články

Agresívny migrant v Taliansku surovo napadol dievča a ženu.

V talianskom meste Lecco 24 ročný ilegálny migrant z Toga zaútočil na 2 ženy. Mladý agresívny migrant mal už v minulosti problémy s Talianskou políciou pre niekoľko výtržnosti.

Desivý videozáznam agresívneho migranta. Video, z ktorého mrazí

Agresívny migrant v Taliansku surovo napadol dievča a ženu.

Je priam šokujúce, ako je 24 ročný imigrant z Toga agresívny. Aj takýto ilegálni imigranti sa dostali do západné civilizovanej krajiny, kde sa slobodne pohybujú a robia si jednoducho, čo chcú.

Zdá sa, že otvorenosť cez ružové okuliare neprináša to najlepšie ovocie. Ľudia majú strach zo zvýšenej migračnej agresivity a mladučký migrant je toho len príkladom. Štátna polícia talianska šokovala záznamom.

Migrant najprv päsťou do tvare buchol 18 ročnú študentku, ktorej rozbil nos. To mu však nestačilo a zaútočil aj na 55 ročnú ženu, ktorá utrpela otras mozgu. Nevinne obete previezli na pohotovosť do miestnej nemocnice. Agresívny útočník bol okamžite za tento čin zatknutí.

Video, z ktorého mrazí. Migrant najprv päsťou do tvare buchol 18 ročnú študentku, ktorej rozbil nos. To mu však nestačilo a zaútočil aj na 55 ročnú ženu, ktorá utrpela otras mozgu.

Aj toto je realita, s ktorou sa západné krajiny musia naučiť jednoducho žiť. Súčasný trend európskosti si priam akoby žiadal prijať multikultúru v celistvosti. Na druhej strane Merkelova a Macron chorobne bojovali a bojujú, aby migrácia zotrvala.

Ten kto jednoducho s migráciou nesúhlasil bol potrestaný. Odlišnosť názorov tak v Európskej únii postupne stráca na váhe. Naopak byt európskym-liberálom je súčasne čaro, ktoré je maximálne uznávané. Pred takýmito činmi si však lídri pravdepodobne zakrývajú oči. Skutočná pravda je však ta, že mnoho migrantov nemá chuť a ani sa nechce asimilovať a fungovať podľa jednotlivých pravidiel

Takéto smutne a niekedy priam tragické prípady sa stávajú čoraz častejšie. Kedy budú konať najvyšší predstavitelia?

Zdroj: https://ac24.cz/-/agresivni-migrant-v-italii-surove-napadl-divku-a-zenu?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D3

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články