sobota, 27 mája, 2023

Aké šance má Štefan Harabin v Prezidentských voľbách?

Posledné články

Aké šance má Štefan Harabin v Prezidentských voľbách?

Aké šance má Štefan Harabin v Prezidentských voľbách?
Aké šance má Štefan Harabin v Prezidentských voľbách?

Meno Štefan Harabin patri medzi najviac medializovane mena sudcov v histórii Slovenskej republiky. Ociernovanie a intrigy Štefana Harabina nikdy nezastrašili. Ako hrdý Slovák nikdy nezatracoval hodnoty Slovenského národa. Na druhej strane bol vždy ochotný byť silným a tvrdým právnikom, ktorý sa vždy vedel postaviť na tu správnu stranu.

Aké šance má Štefan Harabin v Prezidentských voľbách?

Voľby sú čoskoro za dverami a prezidentský boj je čoraz viac silnejší. Mediálne zabrali aj ‚demokratickí‘ kandidáti. Mistrík a Čaputová sa v prieskumoch dostávajú aj medzi Štefana Harabina, ktorý je podľa prieskumoch agentúry AKO na štvrtom mieste. Záhadné sa do prieskumu výrazne štatistický vyšplhala aj Zuzana Čaputová, ktorá nakoniec zostane v prvom kole a zabojuje o post prvej prezidentky štátu.

Silným kandidátom je aj Maroš Šefčovič. Ten je v prieskumoch dlhodobo na prvom mieste. Z prvého miesta zosadil Mistríka, ktorý je momentálnym najsilnejším kandidátom ‚demokratického‘ Slovenska.

Prieskum prezidentských volieb Agentúra AKO
Prieskum prezidentských volieb Agentúra AKO

Čoho alebo koho sa tak demokratické Slovensko boji?

Slobodné volby, slobodné rozhodnutia 

Veď práve ľudia a každý hlas na Slovensku je demokratický. Či už bude voliť Kotlebu, Mistríka, Čaputovu či Mikloska. Je však smutné, že Igor Matovič politickej špiny Štefana Harabina. Ak by Harabin nebol demokratickým kandidátom nemohol by kandidovať za prezidenta. Takéto politikarcenie je u Matoviča a obyčajných ľudí len smiešnou politickou hrou na vytvorenie akejsi bubliny dobrého a zlého kandidáta.

Každý jeden kandidát, ktorý splnil podmienky je rovnocenný a mal. By byť aj rešpektovaný. Harabin ma pravdepodobne veľkú šancu uspieť. Ak by Harabin takúto šancu nemal nikto by sa ha rabína vôbec nevšimol.

Neutíchajúce mediálne útoky paradoxne Harabina vedú bližšie k stoličke prezidenta. Síce Harabin je nepriateľom lavice a pravice stále je však čoraz viac naklonený k obyčajným ľuďom.

Chápe a vníma reálne a nie marketingové problémy Slovenská. Harabin nevsadil na billboardy, ale na vedomosti a skúsenosti. Harabin môže byt favoritom aj pre skrytých voličov. Nič nám však neostáva len čakať ako skutočne dopadnú volby.

zdroj: https://domov.sme.sk/c/22006926/prieskum-prezidentske-volby-2019-vedu-mistrik-a-bugar.html

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. pičúsi….máte nesprávne informácie. mám screenshoty asi 6-7 NEZÁVISLÝCH prieskumov , kde Harabin je dlhodobo jednoznačný „líder“ s markantným náskokom pred ostatnými…..môžem doložiť . len nieje kde.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články