streda, 1 decembra, 2021

Akej činnosti sa venuje Mečiar na dôchodku? Neuveríte

Posledné články

Akej činnosti sa venuje Mečiar na dôchodku? Neuveríte

Akej činnosti sa venuje Mečiar na dôchodku ? Neuveríte

Akej činnosti sa venuje Mečiar na dôchodku ? Neuveríte

 

Bývali trojnásobný premiér prezývaný jeho fanúšičkou základňou aj „otec národa“ je v súčasnej dobe spokojným dôchodcom, ktorý sa na obrazovky televízie dostane raz za čas. Mečiar však vôbec nestratil svoj rečnícky talent, ktorý mal aj počas politiky. O Mečiarovi natočili film a taktiež propagačne vytvorili film únos, ktorý mal poukázať na Mečiarovú bezcitnosť. Či ste sa s týmto filmom a dokumentom „spriatelili“ alebo si myslíte, že ide o propagandistický počin to necháme na vás.

https://www.youtube.com/watch?v=o5irOWAmleQ

Prvá Mečiarová porážka prišla v roku 1998. Síce voľby vyhral a jeho oponent Mikuláš Dzurinda si musel oholiť fúzy. Na druhej strane sa mu však vládu nepodarilo zostaviť. Mečiar sa vtedy lúčil slovami

Akej činnosti sa venuje Mečiar na dôchodku?

 

„ S pánom bohom“

Legendárne video koluje doteraz. Od vtedy sa Slovenská republika posúvala viac západnou cestou. Paradoxom je, že za vládnutia Mečiara sme boli čiernou dierou. Akonáhle mimovládny sektor podporil aktívne SDK odrazu sa z čiernej diery stala krajina ktorá mala šancu v budúcnosti vstúpiť do EU.

Ukončenie vládnutia Mečiara znamenalo pre Slovensko bližšie otvorenie globálnosti a západu. Vladimír Mečiar nikdy nad politickým come-backom neuvažoval.

 

V súčasnosti však posledné mesiace zvažuje či sa do politiky nevráti.
Robí to čo by ste nikdy nepovedali

Farmár Mečiar

 

Vladimir Mečiar je v súčasnosti šťastným dôchodcom, ktorý rad aktívne oddychuje. V súčasnosti sa venuje chovu oviec a súčasne je aj pastierom. Bývalému Premiérovi robí spoločnosť viac ako 30 oviec. Mečiar si do dôchodku zaumienil to čo ho baví. Príroda, Farmárčenie a život na záhrade.

Mečiarové ovce
Mečiarové ovce

Ako sám Mečiar priznáva „oviec bolo viac štyridsať oviec som choval. Ale nedávno som šesť zabil,“

 

Mečiar si žije pohodlným životom

„Mám sa dobre, stále robím a veľmi veľa. Sady sú naše, ale úroda nie je. Poškodil ju mráz a drobné ovocie zničili vtáci. Takže tohto roku sme robili zadarmo,“ Mečiar mimo oviec sa stará o jablone, slivky či čerešne. Mečiar sa stal dôchodcom, ktorého farmárčenie neskutočne baví.

Opekačka ?
Opekačka ?

Mečiar priznáva, že kontaktov ma čoraz menej a menej

„Nemám kontakt s nikým. So žiadnymi kolegami. Keď som k meninám dostával 2 000 pozdravov, tak tohto roku 4. Zíde z očí, zíde zmysle. Nemám však ani záujem,“

 

Na jednej strane opustený bývalí premiér pri ktorom sa v mladosti priam „obšmietali“ davy ľudí. Na druhej strane spokojná osobnosť, ktorej v živote nič nechýba. Tak či onak Mečiar či sa to niekomu páči alebo nie, je osobnosťou, ktorá dosiahla v politike veľa. Dar reči vzbudzoval v ľuďoch vieru v lepšiu budúcnosť. Mečiar bol a bude rodeným rečníkom, ktorého počúvali na štadiónoch. Mečiar bol v svojej dobe suverénom, ktorý prekonal všetkých. Nakoniec však Mečiar stratil aj toho posledného voliča.

Prepadák v roku 2012 ukázal, že strana HZDS nadobro skončila. Po 4 rokoch však paradoxne upadla aj ďalšia strana. Tento krát strana proti ktorej zápasil aj Mečiar. Išlo o SDKU, ktoré nezískalo ani jedno percento. Popularita politikov v súčasnej demokracii nemôže byť večná. O tom vie každý významný politik. Vie to aj Mečiar, Dzurinda a napokon aj Fico. Život lídrov raz skončí.

zdroj: http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/08/vladimir-meciar-dochodku-nezahala-jeho-novy-dzob-vas-sokuje.html,https://www.pluska.sk/spravy/z-domova/rozdelenie-statu-neslavne-amnestie-ci-spolocnost-krasnych-zien-takto-isiel-cas-vladimirom-meciarom.html?splitPage=2

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články