utorok, 30 mája, 2023

Ako si žije Andrej Kiska ml?

Posledné články

Ako si žije Andrej Kiska ml?

Kiska a Kiska junior

Ako si žije Andrej Kiska ml?
Ako si žije Andrej Kiska ml?

O Andrejovi Kiskovi známom podnikateľovi z východného Slovenska a „dobrom“ anjelovi sa čosi popísalo. Súčasný prezident Andrej Kiska sa môže pochváliť svojou kariérou, ktorá stále rastie. Nie však podnikateľsky ale politicky. Práve Andrej Kiska si dal za úlohu byť novým Slovenským premiérom. Premiérske ambície pre Kisku znamenajú nový cieľ. Čí si tento cieľ Andrej Kiska splní je momentálne veľká neznáma. Kiska však stráca postupne popularitu u mnohých. Je to vdaka minulosti a jeho podnikateľským praktikám, ktoré dlhodobo ozrejmuje sudca najvyššieho súdu a prezidentský kandidát Štefan Harabin.

Kiska sa tak postupne stáva politikom, ktorého obľubuje prakticky 50 % národa. Podľa posledného prieskumu by Kisku ľudia za premiéra nechceli vidieť. Andrej Kiska sa však málo stretáva s ľuďmi, ktorí majú odlišný názory. Preto si Kiska myslí, že je extrémne populárny a verí, že jeho premiérske ambície prinesie ovocie a spojením jeho, Spolu, Progresívne Slovensko. Kiska však môže v nasledujúcich voľbách ešte viac rozhádať pravicových lídrov a taktiež oslabiť mnoho pravicových strán, ktorým Kiska odoberie hlasy. Bude to však zaujímavé sledovať opäť pravicových lídrov ako sa dohadujú na budúcnosti. To či však pro-západne orientovaný Kiska získa veľký počet hlasov uvidíme v nasledujúcich voľbách.

Andrej Kiska ml

Pod rúškom tajomna však spoločne s rodinou žije Andrej Kiska. Nie je to však prezident Kiska ale Andrej Kiska junior. Ide o najstaršieho syna Andreja Kisku. Kiska junior je spoločníkom kapitálovej spoločnosti CREDO Ventures a je pravdepodobne talentom po otcovi. Venuje sa dlhodobejšie biznisu, ktorý je venovaný začínajúcim podnikateľom, ktorý majú motiváciu spĺňať si svoje sny v podnikaní.

Kiska týmto mladým a namotivovaným podnikateľom pomáha. Keď sa mu nejaký nápad páči Kiska junior dokáže premeniť nápad na určitú hodnotu peňazí v podobe tržieb. Kiska junior tak pomáha začínajúcim podnikateľom v ich budúcom podnikaní a následne dokáže premieňať stovky miliónov dolárov v podobe tržieb uviedol v rozhovore Kiska mladší pre český portál i.dnnes.cz

“Našou úlohou je investovať do nich v najrannejších fázach, keď majú ešte len prvý prototyp a hľadajú zákazníkov. My im pomáhame dostať sa z Európy na globálnu úroveň,”  povedal Kiska mladší

Kiska ml prirovnáva prácu k manželstvu

Kiska mladší prirovnal svoju prácu k manželstvu. Podľa Kisku si aj tam jedná strana hľadá ideálneho partnera a naopak. Kiska spomína, že jeho investičné projekty do začínajúcich podnikateľ sú náročné. Firma investuje začínajúce podniky cez investičné fondy, do ktorých nalievajú financie investori. Ide väčšinou o podnikateľov technických odborov.

Najstarší syn Andreja Kisku je „lovcom nápadov“ a jeho spoločnosti sa darí.

zdroj:https://www.dnes24.sk/svet-o-slovensku-ako-sa-zije-synovi-andreja-kisku-268970

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články