utorok, 30 mája, 2023

Ako si žije dôchodca Ján Slota?

Posledné články

Ako si žije dôchodca Ján Slota?

Ako si žije Ján Slota ?
Ako si žije Ján Slota ?

Ján Slota je bývalým predsedom strany SNS. V súčasnosti Slota nemá už žiadne politické ambície a spokojne si užíva dôchodok. Ján Slota je tak klasickým dôchodcom bez žiadnych pracovných aktivít. Niekedy búrlivák a kontroverzný politik, ktorý si vybudoval svoju značku v boji proti Maďarom. V súčasnosti osoba, ktorá si na pár absolvovaných súdoch žije „obyčajným životom“ dôchodcu.

Poslanecký plat vyšší ako súčasný dôchodok 

V minulosti sa mohol Slota tešiť s poslaneckej funkcie v ktorej zarábal 3756 eur mesačne. V súčasnosti poberá Slota dôchodok 1026 eur mesačne. Ján Slota však s určitosťou neživorí a žije si nad očakávania. Ako dôchodca určite neživorí a tak si život po politickej kariére Slota môže užiť plnými dúškami.

Slota oficiálne priznáva byt, chatku, dve autá, motorku a lietadlo

Slotov byt sa s veľkou pravdepodobnosťou nachádza v Novej Lesnej. Hodnota bytu sa odhaduje na 100 tisíc eur. Slota taktiež využíva byty v centre Bratislavy a Žiliny, kde bol aj primátorom.

Obľúbená Slotová destinácia ?

Dôchodca Slota s veľkou pravdepodobnosťou miluje slnko a teplo. Ak mu je na Slovensku zima môže odcestovať na ostrov Rab v Chorvátsku. Vila oficiálne patrí jeho priateľovi.

Miluje luxusné autá

Slota určite nezanevrel na koníček, ktorý ma dlho v obľube. Dlhodobo sa mohol pochváliť krásnym Dodge Viperom. Taktiež mu v garáži stojí Bentley Continental v hodnote 216 tisíc eur. Slota však priznáva, že nové Bentley nekúpil a jeho hodnota na bazáre bola 83 tisíc eur.

Slotové Bentley
Slotové Bentley

Ján Slotá okrem drahých aut jazdí rád aj na luxusných motorkách
Ján Slotá okrem drahých aut jazdí rád aj na luxusných motorkách

Miluje autá a v minulosti vlastnil aj jachtu

To že Slota miluje luxusný život je dlhodobo známe. Hoci sa bývalí šéf na verejnosti z dávkou luxusu neukazuje. Opak je však pravdou. Ján Slota v minulosti v majetkovom priznaní nespomínal ani chatu v Chorvátsku (ktorú vlastní jeho priateľ) a ani jachtu. Práve Jachtu dal zaregistrovať samotný Slota v americkom štáte Delaware. Či však lod SealineSC39 brázdi moria aj v súčasnosti je nateraz neznáme.

Nová priateľka ?

Slota si užíva dôchodok s novou priateľkou Luciou. Jeho druhá žena Ľubomíra od slotu odišla aj s dcérkou do Prahy.

Kontroverzný politik dušou národniara sa postaral o mnohé kontroverzne „perly“, ktoré aj v súčasnosti bavia Internet. Ostrý, kontroverzný, vulgárny, zábavný, národný sú časté spájania na Jána Slotu.

zdroj: https://www.pluska.sk/plus-7-dni/z-domova/03/co-vsetko-maju-nasi-politici.html, https://domov.sme.sk/c/20839221/slota-hovori-o-skromnom-zivote-a-caka-na-sud.html,

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články