piatok, 28 januára, 2022

Ako to bude po parlamentných voľbách? Kollár bez servítky, s kým si spoluprácu nevie predstaviť!

Posledné články

Ako to bude po parlamentných voľbách? Kollár bez servítky, s kým si spoluprácu nevie predstaviť.

Voľby sú čoskoro za dverami a Slováci si už onedlho vyberú z množstva politických strán. Tentokrát to bude boj medzi liberálmi, ktorí myslia viac európsky a národniarmi cítiaci viac Slovensky. Aj takto je dnešný marketing a politická hra nastavená. Prichádza aj k rovnomernému spájaniu pravicových strán.

Ako to bude po parlamentných voľbách? Kollár bez servítky, s kým si spoluprácu nevie predstaviť.

Ide napríklad o dohodu o neutočení, ktorá môže v budúcnosti aj znamenať možnú a budúcu spoluprácu. Ide o strany KDH, SPOLU-Progresívne Slovensko či Za Ľudí.
Netreba vak zabúdať, že dôležitú úlohu môže rozohrať aj líder SME RODINA Boris Kollár, ktorý nie je moc obľúbený u liberálov. Na druhej strane by jeho percenta mohli skutočne pomôcť k budovanej novej koalície.

Kollár už dávnejšie priznal, že rokovať bude s každým. Jeho oficiálne stanovisko však prišlo v rozhovore pre TASR. Hnutie SME RODINA nepôjde do vlády so SMEROM-SD ani s LSNS.
Do vlády s nimi nepôjdem, to radšej pôjdem do opozície, skonštatoval Kollár

„V žiadnom prípade by som s takýmito ľuďmi nešiel do vlády, povedal pre TASR
Kollár doplnil

„Keď raz budú ľudia chcieť, aby sedeli v parlamente, určite si s nimi sadnem a budem rokovať. Ale to neznamená, že budem s nimi spolupracovať a budem s nimi vládnuť. To v žiadnom prípade nie. Je to však elementárna slušnosť si s tými ľuďmi sadnúť a rokovať, doplnil Kollár.

Ako to bude po parlamentných voľbách? Kollár bez servítky, s kým si spoluprácu nevie predstaviť!

Zdroj: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Kollar-Fico-a-Kotleba-su-pre-mna-cervena-ciara-Do-vlady-s-nimi-Nikdy-320852

Zdroj foto: TASR, https://domov.sme.sk/c/22151227/specialny-podcast-aky-je-vztah-borisa-kollara-k-mafii.html

Andrej Kiska, Miroslav Beblavý a Michal Truban. (Zdroj: SME/Jozef Jakubčo https://domov.sme.sk/c/22251515/strana-za-ludi-avizuje-podpis-dohody-o-neutoceni-s-ps-spolu-a-kdh.html

https://domov.sme.sk/c/22260152/kotleba-a-harabin-pojdu-do-volieb-samostatne.html, FOTO SME – JOZEF JAKUBČO

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Vazeny pan Kolar,vzdy som si Vas vazil ako cloveka. No svojim vymedzenim voci Smeru a LSNS,ste nastrbil moju uctu voci Vam. Tymto vyjadrenim ste sa postavil vlastne na stranu zvratenej ideologie,ktoru presadzuje PS-Spolu,KDH, Za ludi. To znamena,ze ste schopny podporit kriminalnika a vlastizradcu Kisku,fetaka,drogoveho dilera,falosneho krestana a dat priechodnost nimi podporovanymi zvratenostami liberalneho fasizmu a totality,aka tu nebola ani za byvaleho rezimu. Je to smutne,lebo v podstate nie ste zly clovek. No myslim si,ze tymto Vasa vaznost u mnohych ludi klesne. Skoda.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články