Slovensko

Ako to bude po parlamentných voľbách? Kollár bez servítky, s kým si spoluprácu nevie predstaviť!

Ako to bude po parlamentných voľbách? Kollár bez servítky, s kým si spoluprácu nevie predstaviť. Voľby sú čoskoro za dverami a Slováci...

Napísal Andrej · >
Ako to bude po parlamentných voľbách? Kollár bez servítky, s kým si spoluprácu nevie predstaviť! 1

Ako to bude po parlamentných voľbách? Kollár bez servítky, s kým si spoluprácu nevie predstaviť.

Voľby sú čoskoro za dverami a Slováci si už onedlho vyberú z množstva politických strán. Tentokrát to bude boj medzi liberálmi, ktorí myslia viac európsky a národniarmi cítiaci viac Slovensky. Aj takto je dnešný marketing a politická hra nastavená. Prichádza aj k rovnomernému spájaniu pravicových strán.

Ako to bude po parlamentných voľbách? Kollár bez servítky, s kým si spoluprácu nevie predstaviť.

Ide napríklad o dohodu o neutočení, ktorá môže v budúcnosti aj znamenať možnú a budúcu spoluprácu. Ide o strany KDH, SPOLU-Progresívne Slovensko či Za Ľudí.
Netreba vak zabúdať, že dôležitú úlohu môže rozohrať aj líder SME RODINA Boris Kollár, ktorý nie je moc obľúbený u liberálov. Na druhej strane by jeho percenta mohli skutočne pomôcť k budovanej novej koalície.

Kollár už dávnejšie priznal, že rokovať bude s každým. Jeho oficiálne stanovisko však prišlo v rozhovore pre TASR. Hnutie SME RODINA nepôjde do vlády so SMEROM-SD ani s LSNS.
Do vlády s nimi nepôjdem, to radšej pôjdem do opozície, skonštatoval Kollár

„V žiadnom prípade by som s takýmito ľuďmi nešiel do vlády, povedal pre TASR
Kollár doplnil

 
 

„Keď raz budú ľudia chcieť, aby sedeli v parlamente, určite si s nimi sadnem a budem rokovať. Ale to neznamená, že budem s nimi spolupracovať a budem s nimi vládnuť. To v žiadnom prípade nie. Je to však elementárna slušnosť si s tými ľuďmi sadnúť a rokovať, doplnil Kollár.

Ako to bude po parlamentných voľbách? Kollár bez servítky, s kým si spoluprácu nevie predstaviť!

Zdroj: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Kollar-Fico-a-Kotleba-su-pre-mna-cervena-ciara-Do-vlady-s-nimi-Nikdy-320852

Zdroj foto: TASR, https://domov.sme.sk/c/22151227/specialny-podcast-aky-je-vztah-borisa-kollara-k-mafii.html

Andrej Kiska, Miroslav Beblavý a Michal Truban. (Zdroj: SME/Jozef Jakubčo https://domov.sme.sk/c/22251515/strana-za-ludi-avizuje-podpis-dohody-o-neutoceni-s-ps-spolu-a-kdh.html

https://domov.sme.sk/c/22260152/kotleba-a-harabin-pojdu-do-volieb-samostatne.html, FOTO SME – JOZEF JAKUBČO

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Ako to bude po parlamentných voľbách? Kollár bez servítky, s kým si spoluprácu nevie predstaviť!”

  1. Vazeny pan Kolar,vzdy som si Vas vazil ako cloveka. No svojim vymedzenim voci Smeru a LSNS,ste nastrbil moju uctu voci Vam. Tymto vyjadrenim ste sa postavil vlastne na stranu zvratenej ideologie,ktoru presadzuje PS-Spolu,KDH, Za ludi. To znamena,ze ste schopny podporit kriminalnika a vlastizradcu Kisku,fetaka,drogoveho dilera,falosneho krestana a dat priechodnost nimi podporovanymi zvratenostami liberalneho fasizmu a totality,aka tu nebola ani za byvaleho rezimu. Je to smutne,lebo v podstate nie ste zly clovek. No myslim si,ze tymto Vasa vaznost u mnohych ludi klesne. Skoda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *