Image default
 
 

Ako vníma Jožo Ráž Rusko?

Ako vníma Jožo Ráž Rusko?
Ako vníma Jožo Ráž Rusko?
Slušné a neslušné Slovensko?

Slovenská republika sa po smrti Jána Kuciaka mediálne rozdelila na slušných a neslušných ľudí. Práve súčasný liberálny trend diktuje, čo je a, čo nieje slušné. Slovensko sa tak dostáva do paralely slušnosti, neslušnosti, čestnosti či nečesnosti. Na svetlo sveta prichádza nová a historicky prvá Slovenka, ktorá sa po Kiskovi stane prezidentkou. Práve liberálne hodnoty Čaputovej môžu krajine priniesť ešte zásadnejšiu prozápadnosť ako inokedy predtým.

Protiruské besnenie?
 
 

Média, umelci či politici sú proti Rusku. Výnimkou nieje ani Zuzana Čaputová, ktorá Ruské vedenie vníma ako hrozbu sveta. K tomuto sa pripája napríklad aj Belá Bugár či Andrej Kiska, ktorí by s veľkou pravdepodobnosťou Rusko mohli nálepkovať nonstop. Pripájajú sa aj Esá Bratislavskej smotánky Hríb, Korda či Havran. Rusko je v súčasnom svete PRO-západných hodnôt len obyčajným teroristom. Paradoxom je fakt, že pri sankciách stráca predovšetkým Európska únia ako Rusko, ktoré je čoraz viac sebestačnejšie.

K tomuto treba pripočítať, že to pravdepodobne pochopili viaceré nemecké firmy, ktoré začínajú vyrábať v Rusku. Príkladom je nový závod Mercedes. Ide o historicky prvý závod nemeckej spoločnosti, ktorý je umiestnený do Ruska. Závod sa bude nachádzať v Moskve a zamestná okolo 1000 osôb

 

 

   

 

Odlišnosť názoru alebo kritické myslenie?

Existujú však ľudia s odlišným názorom. Ide o mediálnych známych ľudí, ktorí nemajú problém povedať úplne niečo iné, ako médiá a popritom využívajú kritické myslenie a určité znalosti. Medzi nich patrí napríklad aj Roman Luknár, Adela Vinczeová či Jožo Raž. Spevák naposledy reagoval na Ruskú Federáciu a súčasné vedenie, ktoré je médiami zatracované. V rozhovore pre Nový Čas spevákk priznáva že Slovensko má určite bližšie k východu, ako západu tak isto pochválil súčasného prezidenta Ruskej Federácie Vladimíra Putina.

Ako vníma Jožo Ráž Rusko?

„Putin je bohovsky múdry muž. To, že Rusko je také silné, že má najlepšie zbrane na svete, je zárukou, že zatiaľ žijeme relativne v pokoji a v mieri. Rusko je základom stability, ktorá tu je. Ja mám k Rusku o mnoho lepší vzťah, než k Amerike, a to som precestoval obe krajiny krížom-krážom. Uvediem príklad. V Amerike si s vodičom autobusu nemáte o čom porozprávať, on je šťastný, keď vie čítať a písať.

On dokáže len stlačiť gombík na automate, aby mu vypadla kolesá a hamburger, a keď nevypadne, tak nevie, čo má robiť. A v Rusku, tam si môžete s vodičom autobusu rozprávať o živote, filozofiu, o vážnych veciach. To je základný rozdiel medzi týmito národmi. Rusi sú veľmi vzdelaní a schopní, Američania pohodlní a nevzdelaní“ Vyjadril sa spevák a frontman kapely Jožo Ráž

zdroj: http://svobodnenoviny.eu/jozo-raz-otevrene-na-slovensku-maji-penize-jen-ti-kteri-je-nakradli-putin-je-bohovsky-moudry-muz/

 

Súvisiace články

Dzurinda by nemal žiadny problém podpísať migračný pakt OSN

Andrej

Sulík kriticky okomentoval príchod 250 migrantov na Slovensko

Andrej

Karolína Farská usvedčená z klamstva!

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..