pondelok, 24 januára, 2022

Ako vyriešiť konflikt v Sýrii?

Posledné články

Ako vyriešiť konflikt v Sýrii?

Ako vyriešiť konflikt v Sýrii
Ako vyriešiť konflikt v Sýrii

 

Milujem názory niektorých politikov, ktorí nemajú žiadne informácie o tom ako je to v Sýriu v skutočnosti, ale najlepší sú politológovia. Ktorý si myslia že sú vzdelaný a ich názor májú nejakú hodnotu v spoločnosti. Moho ľudí im ani nerozmie a mnohokrát hovoria ako keby v „šifrách“. Takmer každý politológ preferuje západ a západne hodnoty než aby hájil hodnoty vlastného štátu. Prídu mi trocha ako špióni určitej požadovanej mienky a nálady v spoločnosti štátu.

Ako vyriešiť konflikt v Sýrii?

Treba si najprv povedať že konflikt v Sýrii bol vyvolaný opozíciou, ktorá bol podporovaná západom. Ten západ boli štáty ako USA, ale aj Francúzko, Veľká Británia, Turecko a Japónsko. Tieto štáty podporovali opozíciu ale aj militárne skupiny financiami, zbraňmi ale aj informáciami od tajných služieb.

V tomto čase sa už dá bez problémov povedať že západ mal prstvy v zvrhnutí prezidenta Sýrie Baššára al-Asada a jeho vládnucej demokratickej strany. Ako si môže dovoliť iný štát intervenciu v inom štáte. K tomu je nám OSN aby podporovala západ a jeho medzinárodne porušovanie práva? To USA si v skutočnosti môže robiť sa im len zachce. A Európa len nečinne prizerá ako dieťa za stolom pri dospelých.

 

Ako vyriešiť konflikt v Sýrii bez problémov vyriešiť

A to tým že odsúdime západ za jeho činy, ktoré spáchal v nie jednom arabskom štáte. Keďže pre západ je každý štát diktátorským režimom najme ten štát, ktorý ma ropu, uhlie alebo zemný plyn.
Automaticky sa v tíchto štáto pácha údajne a dôkazmi nepotvrdené násilie proti ľudskosti. Očividne a náhodou no nie?

Treba zastaviť činnosť západu na územi Sýrie a podporiť Rusko v činnosti. Práve Rusko sa zachovalo rozumne a podporilo Sýriu proti teroristom. A vieme presne ako to bolo s teroristami v Sýrii a iných arabských štátoch.

 

Dezinformácie o Sýrii

Média západu bezhlavo píšu rozsiahlé články o tom ako je to v Sýrii ako tam je režim Asada. Ako Asad používa chemické zbrane proti vlastnému ľudu ako vyvražďuje vlastný luď a ako ničí životy obyvateľstvu.
Tieto „články“ ako sa to dá tak nazvať niesú ničím podložené takže v skutočnosti nemajú žiadnú hodnotu. Je to len obsah textu bez pridanej hodnoty.

Chemický útok – Dezinformácie o Sýrii

Média napísali o tom že Sýrsky prezident použil na svoje obyvateľstvo chemické zbrane (biely fosfor). No niekde nezdi informátormi sa zabudlo na pravdu a to že údajne tieto zbrane použili byť Americké alebo Izraélske stíhačky pri útoku na civilné obyvateľstvo Sýrie.

Samozrejem západ začal hneď odsudzovať Sýriu ako okatá pravda západu.
Nuže západ zabudol že ľudia v Rusku a európe majú v hlavách pamäť namiesto kaše. A použili pred 3 mesiacmi chemické zbrane pri útoku na civilné obyvateľstvo a boli pri tom prichytený.
Média  poslušne o ničom nehlásili a na všetko sa postune zabúda.

USA avšak zabudli na to že použili chemickú látku pod názvom bielý fosfor. Táto bojová látka je zakázana OSN a tým pádom porušili medzinárodne dohovory. Ale viete keďže poruší Amerika medzinárodné právo tak sa nič nedeje. Veď prečo by aj malo no nie?

Aj to je jasný dôkaz toho že USA si želalo Sýriu na kolenách a podporilo teroristou v Sýrii.

Dezniformácie o Sýrii sa šíria každý deň pomocou rôznych médií a kanálov, ktoré si hovorila dôveryhodné. Ale čo im prisudzuje ich dôveryhodnosť? Prečo sú práve oni dôveryhodné?
Tým že sú kúpené?
Veď pozriete sa ako to funguje na slovensku. Máme päť hlavných médií, ktoré sa navzajom podporujú. Nepríde vám to divné že Slovenské média podporujú svoju konkurenciu? Dosť divné že áno? Ako ekby to bola hra no nie?

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články