pondelok, 24 januára, 2022

Michal Fico? Ako vyzerá syn Roberta Fica?

Posledné články

Michal Fico? Ako vyzerá syn Roberta Fica?

Je ľavicový líder súčasnej najsilnejšej strany a stále najsilnejší tieňový hráč v stredopravej koalícii. Premiérskeho kresla sa vzdal aby ukľudnil napätú situáciu. V súčasnosti je Robert Fico už iba aktívnym poslancom, ktorý sa chce venovať líderstvu SMERU-SD.

Práve súčasná najsilnejšia strana stráca podporu od voličov. Prieskumy naznačujú rapídne zníženie hlasov kvôli nedôvere, ktorú stredopravá koalícia robí. Od Fica postupne odchádzajú známe tváre, ktoré boli niekedy súčasťou najsilnejších lídrov v strane.

Príkladom je Ján Počiatek, ktorý v roku 2016 zmizol z politického života a vzdal sa poslaneckého kresla. Ďalším je Marek Madarič, ktorý vo vládnej strane bol dlhú dobu. Práve aj on sa postaral o prezidentskú kampaň Roberta Fica, ktorá ho priviedla do druhého kola.

 

Michal Fico? Ako vyzerá syn Roberta Fica?

Robert Fico je však silným politikom, ktorý sa v žiadnom prípade nevzdá a bude bojovať za každý jeden hlas v nasledujúcich voľbách. Fico a strana SMER-SD sú majstrami v populizme. Práve populizmus Roberta Fica a predstaviteľov SMERU zviditeľnil na toľko, že po páde Radičovej vlády Fico zostavil jednostrannú ľavicovú koalíciu. Vládol iba SMER-SD.

Diaľnice do roku 2010, zlepšenie rómska problematika, nulová tolerancie ilegálnej imigrácie to všetko sľúbil Fico. V skutočnosti stredopravá koalícia zväčšuje svoj daňový repertoár pod vedením Kažimíra a ľudom postačia vlaky zadarmo či obedy pre študentov.

 

Miesto toho aby sa podporili malé a stredné podniky, znížili odvody a zlepšilo sa školstvo či zdravotníctvo. Slováci dostávajú almužné v podobe vianočných príspevkov, vlakov a obedov zadarmo. Vládnutie SMERU-SD je teda majstrovským kúskom v populizme. Jedno však Robertovi Ficovi nikto neukradne. Fico je trojnásobným Premiérom krajiny.

Ako vyzerá syn Roberta Fica? Michal Fico

šťastná rodina Roberta Fica
Ako vyzerá syn Roberta Fica? Michal Fico

Robert Fico má jediného syna Michala, ktorý sa narodil v roku 1994. V minulosti ste Ficovho syna mohli postrehnúť v relácii Bonzáčik, kde mali Miško na kameru prezradil čo si o svojom otcovi.

 

Neuveriteľná podoba s otcom
Ako vyzerá syn Roberta Fica? Michal Fico

Michal Fico bol nadaným a svedomitým študentom. Mladý Fico chodil na luxusnú strednú školu FOREL International School. Po dobrých výsledkoch sa Michal rozhodol študovať na Národnohospodárskej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave. Mladučký bol praktikantom v auditorskej spoločnosti KPMG.

S jeho prácou boli pracovníci spoločnosti nadmieru spokojní. Fico bol praktikantom na oddelení auditu. Kto vie možno raz Michal okúsi aj politické kreslo a bude pokračovať v otcových šľapajach.zz

 

zdroj:https://sk.wikipedia.org/wiki/Svetlana_Ficov%C3%A1,https://www.cas.sk/clanok/290621/politici-sa-radi-pochvalia-ratolestami-ako-sa-na-seba-podobaju/

[lwptoc]

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články