piatok, 21 januára, 2022

Ako za dve minúty spraviť z Pročka kompletného idiota? Blahov kompletný návod!

Posledné články

Ako za dve minúty spraviť z Pročka kompletného idiota? Blahov kompletný návod!

Debata na ostrie noža

Aj takto vyzerala debata Joža Pročka a Ľuboša Blahu. Jožo Pročko sa po dlhšom čase rozhodol o vstup do politiky. Vybral si stranu Igora Matoviča OĽaNO. Práve s Igorom Matovičom natočil Pročko ešte v minulosti video s lídrom OĽaNO. Dnes je to už jasná realita a Pročko sa hneď pustil do debaty s politickým matadorom Blahom, ktorý veľmi často na sociálnych sieťach kritizuje pravicu.

Blaha v diskusii nachytal Pročka, ktorého skutočne prekvapil. Podľa Blahu Pročko fyzicky napadol starostu obce a v relácii ukázal jasne dôkazy. Na sociálnej sieti Blaha uverejnil video a prakticky aj návod ako vytočiť “kompletného idiota“. Podľa Blahu Pročko po zverejnení dôkazov o napadnutí len vyhováral a koktal.

Ako za dve minúty spraviť z Pročka kompletného idiota?

Blahov kompletný návod!
Ako za dve minúty spraviť z Pročka kompletného idiota… Ten moták povedal, že keď mu ukážem zápisnicu, podľa ktorej fyzicky napadol starostu, tak odíde z politiky. Tak som mu ju ukázal. A potom už len koktal, vyhováral sa a šaškoval. Pán Pročko, tak čo – odídete z politiky? Ja chápem, že o svojho najväčšieho intelektuálneho titána by OľaNO nerado prišlo, ale verejne ste to sľúbili, tak šup-šup

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/videos/vb.2047997592105476/642709639870685/?type=2&theater

Zdroj foto: Zdroj: FOTO SME- JOZEF JAKUBČO, https://domov.sme.sk/c/22274860/jozo-procko-v-parlamente-mozem-jarjabkovi-zo-smeru-povedat-do-ksichtu-ze-robi-zle.h

Ľuboš Blaha.(Zdroj: TASR), https://domov.sme.sk/c/22162363/esetu-dosla-trpezlivost-na-blahu-podal-zalobu.html

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články