Image default
Slovensko

Akým Prezidentom bude Štefan Harabin? Ak sa ním stane?

Akým Prezidentom bude Štefan Harabin? Ak sa ním stane?

Akým Prezidentom bude Štefan Harabin? Ak sa ním stane?
Akým Prezidentom bude Štefan Harabin? Ak sa ním stane?

Prezidetsnké voľby sa nenávratne blížia

Práve kandidátov na prezidenta je priam neúrekom a je si naozaj z čoho vybrať. Práve rok 2019 je akoby bojom medzi národnými kandidátmi a liberálnymi kandidátmi. Pred 5 rokmi vyhral človek s kvalitným marketingom a príbehom. Práve Andrej Kiska si dnes praje, aby po ňom nastúpila Čaputová.

Najsilnejší prezidentský kandidát Čaputová?

Práve Čaputová je mediálna známa predovšetkým dobrým marketingom a príbehom, ktorý ju predstavuje ako bojovníčku za slušné Slovensko. Členka Progresívneho Slovenska sa po odchode Mistríka stáva prakticky jedinou favoritkou pre liberálne zmýšľajúcich ľudí na Slovensku. Favoritom mal byť aj Maroš Šefčovič, ktorý je dlhoročným diplomatom v Európskej únii. Stále má však tieň vládnej strany Smer-SD, a teda mnoho voličov liberálov si zakladá viac na pravici ako na ľavici. Národných a kresťanských kandidátov máme viac.

Najväčším favoritom s pomedzi všetkých alternatívnych kandidátov je práve sudca najvyššieho súdu Štefan Harabin, ktorý v posledných diskusiách kritizoval najme Maroša Šefčoviča. Podľa Harabina Šefčovič užíva titul Doktor podvodne už 19 rokov. Dvojicu liberálnych kandidátov v diskusii na Markíze nazval “Siamské dvojčatá. Štefan Harabin tak neostáva nikomu dlžný. Práve naopak je tvrdý, razantný, ale naopak uctieva všetky národné a kresťanské hodnoty. Sám sľubuje, že bude prezidentom hlavne pre Slovensko.

Akým Prezidentom bude Štefan Harabin? Ak sa ním stane?

V rozhovore pre portál NaPalete padla otázka Akým bude prezidentom Štefan Harabin.

“Budem prezidentom záujmov Slovenska. Slovensko sa nepotrebuje ukotviť ani na Východ, ani na Západ. Eurohujeri tvrdia, že Slovensko je potrebné ukotviť v Európe, ale veď mi sme celý čas v Európe, kde ho chcú ukotviť? Do Atlantického oceánu? Veď mi sme odjakživa v Európe!

Slovania tu vždy boli, sú aj budú vrátane Slovenska a my sme v srdci všetkých Slovan. Som za dobré slovensko-ruské vzťahy, ktoré nemôžu vylučovať dobré slovensko-americké alebo slovensko-nemecké, alebo slovensko-francúzske. Zahraničnú politiku treba robiť na všetky štyri svetové strany a v tom nám nijako nebráni obsahové znenie zmluvy s EÚ vrátane Lisabonskej zmluvy” uviedol Harabin

Zrušil by Štefan Harabin sankcie proti Rusku?

“Ja nie som Fico ani Pellegrini, že doma budem hovoriť, že nám proti ruské sankcie škodia a vzápätí hlasujú za ich predĺženie. Ak budem po týchto voľbách v Prezidentskom paláci, na najbližšom rokovaní Európskej rady, kde sa môžem, ako hlava štátu zúčastniť a, kde budem mať právo veta, za hlasujem za zrušenie proti ruských sankcií

zdroj: https://www.napalete.sk/stefan-harabin-ak-sa-stanem-prezidentom-zahlasujem-za-zrusenie-protiruskych-sankcii/

Súvisiace články

Kiska- Sme šokovaní Islámským štátom…video vo vnútri

Andrej

Podľa poslankyne NRSR je Slovensko Západ

Andrej

Kto je v skutočnosti Zuzana Čaputová?

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..