nedeľa, 5 decembra, 2021

ALL FOR MILAN: Slováci sú pripravení urobiť to, čo Matovič nečakal. „Prestaňte sa už báť Matovičovej hrôzovlády…

Posledné články

ALL FOR MILAN: Slováci sú pripravení urobiť to, čo Matovič nečakal. „Prestaňte sa už báť Matovičovej hrôzovlády…

Zdroj: Foto N – Vladimír Šimíček

Bývalý SIS-kár a novinár Slobodného vysielača vyzval Slovákov ku Celoštátnemu protestu za Generála Milana Lúčanského, ktorý má začať už zajtra (7.1) o 15: 00 pred ministerstvom vnútra

„Ľudia poďme slobodne a verejne vyjadriť svoj nesúhlas so štátnym terorom a zlom. Prestaňte sa už báť Matovičovej hrôzovlády, ktorá porušuje naše ľudské práva a pácha vraždy, násilie a ničí našu životnú úroveň. Spoločne sme silnejší, a tak viac toho dokážeme. V jednote je sila“ Vyjadril sa Bavolár

Zdroj: Martin Bavolar/Facebook 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Už v 1993 !!!!!! boli vo firme kde som pracoval Nemci na prieskume trhu. Znechutení odchádzali a keďže som ich do-prevádzal zavolali ma pred odchodom na taký friendly meeting – spoločnú večeru. Všeličo sme prebrali, dal som im otázku čo si myslíte o Slovákoch ? Zasmiali sa a odpovedali : ehrlich sagen (úprimne ? ). Ja wohl povedal som ..tak od vás sa dá kupovať, vám sa dá predávať ale .. s vami sa nedá podnikať ! Presne to trafili.
    A keby ste boli Slováci, čo si myslíte že by sa tu malo stať aby sa to napravilo ? Priam unisono (už vtedy !!!!) odpovedali : Dritte Revolution – tretia revolúcia ! Vyhádzať z riadiacich funkcií všetkých neschopákov, dať tam ľudí vzdelaných, ro-zumných a so životnými skúsenostiami . Inak to TU bude naveky celé o ničom !!

    Na čo sa ešte čakááá ?!?!!!?!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články