pondelok, 6 decembra, 2021

Alojz Hlina si podal bratov Kuffovcov. Nepáči sa mu toto!

Posledné články

Alojz Hlina si podal bratov Kuffovcov. Nepáči sa mu toto!

Spájanie Národných síl dospelo k dohode. Tentokrát sa ku Kotlebovi pripojili aj ďalšie strany, ktoré chceju obhajovať rovnaké politické a kresťanské záujmy. Ide o dohodu, ktorá obsahuje 15 bodov. Medzi nich patrí aj obnova štátnej suverenity, potravinovej sebastacnosti a tak isto aj návrat strategických podnikov do rúk štátu.

Pre Kotlebu je memorandum obrovský zavazok.

„Memorandum je pre nás obrovský záväzok, aby sme spravili všetko, čo bude v našich silách, schopnostiach a možnostiach pre to, aby sme Slovensko ubránili pre budúce generácie,“ uviedol Kotleba.

Alojz Hlina si podal bratov Kuffovcov. Nepáči sa mu toto!

Spájanie Národných síl sa nepáči predovšetkým súčasnému lídrovi KDH Alojzovi Hlinovi, ktorý okomentoval bratov Kuffovcov. Práve Štefan Kuffa sa včera podpísal k spolupráci s ĽSNS a ďalšími národnými stranami.

Líder KDH to nevydržal a venoval status bratom Kuffovcom. Podľa Hlinu ide o hrozivé spojenectvo, pretože sa spájajú s fašistami.

Koľko sa nás naurážali, naočierňovali.
Koľko „kresťanskej lásky“ som si ja od „strany bratov Kuffovcov“ (tak sa prezentovali) užil.
Prečo to robili?
Kvôli tomuto hrozivému spojenectvu?
Na toto sa zbierali podpisy v kostoloch, aby sa „strana Kuffovcov“ spojila s fašistami?
S fašistami a zlodejmi?
Predstaviteľ strany Doma dobre – Vladimír Chovan ako minister pôdohospodárstva realizoval jeden z najväčších podvodov v histórii Slovenska, keď občanov tohto štátu podvodom obrali o 22 hektárov lesných pozemkov presne oproti slovenskému parlamentu.
To teraz bude „strana Kuffovcov“ robiť púte do Pečnianského lesa, aby sa tento obludný podvod v mene „svätého boja“ dokonal?
Som zhrozený, zhnusený.
Akú tvár kresťanskej politiky idú ponúkať, prezentovať?

https://www.hlavnespravy.sk/nechcu-aby-sa-slovensko-vydalo-cestou-liberalizmu-konzervativne-pronarodne-strany-avizuju-dalsie-spajanie/1953745

Zdroj: Peter Mayer foto

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články