streda, 1 decembra, 2021

Anarchia v Parlamente! Sledujte naživo

Posledné články

Anarchia v Parlamente! Sledujte naživo

Poliačik, Petrík či Poliačik blokujú rečnícky pult v národnej rade a bránia, aby mohla prebehnúť schôdza.

K aktuálnej situácii sa vyjadril aj poslanec Ľuboš Blaha. Situáciu môžte sledovať naživo

 

 

Pozrite sa na to, čo robia liberálni extrémisti v parlamente. Beblavý, Poliačik a ďalší anarchokapitalisti z PS/Spolu až tak veľmi nechcú, aby seniori dostali 13.dôchodok a aby sme zarezali Istanbulský dohovor, že okupujú rečnícky pult v národnej rade a bránia tomu, aby mohla prebehnúť schôdza.

Pritom program schôdze väčšina poslancov schválila!

Predseda NR SR ich opakovane vyzval, aby dodržiavali rokovací poriadok a vykázal ich. No oni nerešpektujú nič – ako malé trucovité deti. Im sa schôdza nepáči, tak budú väčšine poslancov (a teda väčšine voličov) brániť, aby vykonávali svoj demokratický mandát.

Toto je neuveriteľný precedens do budúcnosti. Bude sa páčiť neoliberálom, keď budú vládnuť a budú chcieť seniorom zobrať dôchodky a my sa tam postavíme a zabránime im v tom násilím ako oni teraz?

Takto má vyzerať demokracia? Bez rešpektu k zákonom, bez úcty k iným názorom, bez elementárnej slušnosti?

Extrémisti. Takto sa správajú extrémisti.

Toto je slovenský liberalizmus v praxi.

Ja neviem, či sú Beblavý a Poliačik sfetovaní, ale nereagujú na nič. Len sa rehlia ako blázni. Toto je naozaj škandál.

Ešte raz – takýto bordel robia pre to, aby seniorom odopreli dôchodky a aby bránili Istanbulský dohovor, ktorý chceme odmietnuť. Šialené!

Zdroj: https://www.facebook.com/www.hlavnespravy.sk/videos/180139500084912/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Nepochopím ako sa môže jeden vysokoškolskí vzdelaný človek tak spustiť, že si ľahne pod rečnický pult, vytiahne papaničko a napcháva sa. To už mohol rovno onanovať. Nevychovanec jeden. Keď ho tam videli rodičia, prežívali určite veľkú hanbu, že čo to za hulvata vychovali.Hanbu urobil aj opozícii, Percentička klesnú, lebo . U mňa tento človek klesol na úroveň honelníka a nie poslanca NR SR. Mal by nasledovať príklad Solymosa a odísť z parlamentu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články