utorok, 7 decembra, 2021

Andrej Danko: Ostré slová o stranách Progresívne Slovensko, Spolu a Za ľudí

Posledné články

Andrej Danko si servítku pred ústa nedal! Ostré slová o stranách Progresívne Slovensko, Spolu a Za ľudí

Na súčasný liberálny trend nemôže pozerať už ani líder SNS Andrej Danko. Danko na sociálnej sieti Facebook poriadne skritizoval strany Progresívne Slovensko, Spolu a Za ľudí.

Podľa Danka je určitá skupina ľudí, ktorá je navzájom ekonomicky a personálne prepojená. Podľa predsedu NRSR ide o 3 politické subjekty, ktoré si v súčasnosti držia najsilnejší trend popularity. Dokonca chce ju prevziať moc v krajine.

Podľa lídra SNS sú ľuďom podsuvane manipulačné informácie. Janko v statuse spomína, že proti nemu beží zosmiesnujuca kampaň.

Andrej Danko si servítku pred ústa nedal! Ostré slová o stranách Progresívne Slovensko, Spolu a Za ľudí

Cely status predsedu NRSR Andreja Danka na sociálnej sieti Facebook

„Vytvorila sa skupina ľudí, ktorá je navzájom ekonomicky a personálne prepojená. Je to Progresívne Slovensko, Spolu a Za ľudí. Ich slogan bude znieť Spolu za ľudí a progresívne Slovensko. Hrajú sa s nami ako mačka s myšou. Raz nám podstrkujú ako lídra Michala Trubana, o skupinou ľudí aj pri prezidentských voľbách.

Najprv nám podstrčili pána Roberta Mistríka, ktorému niekto dal peniaze, potom mu niekto povedal, aby sa stiahol alebo mu dal ešte viac peňazí. Do toho všetkého prichádza spolupráca s tretím sektorom, ktorý na nás hádže špinu. V tomto všetkom máme viesť kampaň s rozpočtom 700-tisíc a hovoriť o tom, čo sme pre ľudí urobili, keď beží obrovská zosmiešňujúc a antikampaň. Ľudom sú podsúvané manipulačné informácie. Zrovnoprávnenie politickej súťaže je na mieste„

Zdá sa, že, tento boj bude pokračovať až do finále. Práve finále budú Parlamentné voľby, ktoré skutočne rozhodnú o budúcnosti Slovenskej republiky. Trend liberálnej politiky na Slovensku narastá. Naopak staršie strany klesajú na preferenciách.

Danko a rekreačné poukazy

„Keď niekto povie, že bolo lepšie mu dať 275 eur, tak by dostal v čistom len 130 eur. Predpokladáme nárast ubytovaní asi o päť miliónov prenocovaní. Penzióny a hotely zarobia 350 miliónov len na tržbách. Znížili sme DPH na ubytovanie na 10 percent, zachránili sme slovenské hotely a penzióny. Som presvedčený, že takýmto omieľaním presvedčím ľudí, ktorí zdravo rozmýšľajú, že nie je dôležité, či sa na tlačovke zakokcem, ale či zákony ľuďom pomáhajú,“ pochvalil sa Andrej Danko.

Andrej Danko si servítku pred ústa nedal! Ostré slová o stranách Progresívne Slovensko, Spolu a Za ľudí

Zdroj: https://www.facebook.com/stranasns/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBWG8Rg9fwiMRIJbTPWAi-PSQ1T85x8vjobktlPR5_aowvGSuKNA7IwmxWZIa66OjvgOmf74Zob-yUu, https://www.cas.sk/clanok/865497/danko-ma-obavy-o-predvolebnu-kampan-ostre-slova-o-stranach-progresivne-slovensko-spolu-a-za-ludi/?fbclid=IwAR236T9KgvtxCWy_CmL-dXwYWqDew-gOwZ30GK3J_jDO1fXKmj3fw5OEx5c

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Danko napisal čistu pravdu, lebo tymto zahraničim platenin agenton nejde o Slovensko, ani o robotnikov. Je to iba americkymi mimovlasdkami platena chaska magorov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články