Image default
Slovensko

Andrej Kiska na sociálnej sieti potvrdil koho bude voliť za prezidenta SR

Andrej Kiska na sociálnej sieti potvrdil koho bude voliť za prezidenta SR

Andrej Kiska na sociálnej sieti potvrdil koho bude voliť za prezidenta SR
Andrej Kiska na sociálnej sieti potvrdil koho bude voliť za prezidenta SR

 

 

Už tento týždeň začne boj o prezidenta Slovenskej republiky. Práve tento boj sľuboval veľké spoločenské emócie, ktoré všade počujeme a čítame. Čoraz viac článkov ohľadom voľby kandidátov sa objavuje na sociálnych sieťach, a tak isto volebné diskusie v televízii ukázali, že to obyčajný boj nebude.

Práve 5 prezident Slovenskej republiky bude buď proeurópskym liberálom alebo národným prezidentom. Práve tento boj o prezidentské kreslo je akoby bojom národných hodnôt spojených s kresťanstvom proti liberálnym a otvoreným silám byť ešte viac proeurópsky.

Práve tento súboj kandidátov je bojom alternatívy vs mainstremu. Šefčovič, Čaputová, Kotleba, Harabin či Chmelár už túto Sobotu zabojujú o priazeň voliča. O všetko rozhodneme práve my. Na teraz nám ostáva už len otázka koho budeme vlastne voliť? Sme v demokracii, a preto názor necháme na vás. Tieto prezidentské voľby tak, ako aj minulé ukazujú na možnosti skvelého marketingu.

 

Práve marketing zviditeľnil doteraz neznámych ľudí pre širokú verejnosť. Príkladom bol Mistrík, ktorého bilboardy sme mohli vidieť už v júni minulého roku. Potom tú máme súčasnú favoritku (favoritka prieskumov) Čaputovú, ktorá si skvelým marketingom získava priazeň aj u mnohej známej tvári. Zuzana Mauréri, Zuzana Fialová, Karol Schwarzenberk či po nový Tomáš Hálik. Práve tieto mená si priam želajú, aby novou prezidentkou bola práve Čaputová.

Odchodom Mistríka je Čaputová pravou liberálnou voľbou. Posledný mesiac tak vidíme rôzne útoky na alternatívnych a národných kandidátov. Môžme si pozrieť rozhovory relácie na fuň rádiu “Sajfa vs Kandidát, kde jasne vidíme zaujatosť moderátora proti jednotlivým kandidátom.

 

Tak isto netreba zabúdať ani na ďalších moderátorov, ktorí akoby nasilu vnucujú ľudom nevoliť jednotlivých kandidátov. Mainstream a médiá majú proste vybraného kandidáta.

Andrej Kiska na sociálnej sieti potvrdil koho bude voliť za prezidenta SR

Vybral si ho aj súčasný prezident Andrej Kiska. Práve ten sa prikláňa k Zuzane Čaputovej. Profilová fotka Kisku hovorí za všetko. “Volím Čaputovú” je tak oficiálne priznanie Andreja Kisku. Kiska však sľub dodržal. Pred pár mesiacmi mu boli najbližší kandidáti Mikloško, Mistrík a Čaputová. Nakoniec sa Kiska rozhodol pre Čaputovú, ktorá má podobné liberálne názory ako súčasný prezident Kiska.

zdroj: https://www.facebook.com/AndrejKiska/photos/a.162852707168849/2088151334638967/?type=1&theater,

Súvisiace články

Daňo- Mám vážne pochybnosti, že Sulík berie drogy…video vo vnútri

Andrej

Podľa Hrnka nové logo SZĽH pripomína tvorbu Kalmusa a Lorenza

Andrej

Martin Daňo: Posledný prezident pre Slovensko?

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..