piatok, 28 januára, 2022

Andrej Kiska otvorene o šanci, ako Fico a Smer môže znova vyhrať voľby a zostaviť vládu

Posledné články

Andrej Kiska otvorene o šanci, ako Fico a Smer môže znova vyhrať voľby a zostaviť vládu

Boj o liderske pozície postupne naberá grády. Každá jedna politická strana postupne vytvára imidž, ako bude bojovať o voliča v parlamentných voľbách 2020. Matovic založil akýsi spolok obyčajných kresťanov, ktorý by mohol v blízkej budúcnosti odobrať hlasy KDH. Naopak Hlina nezaháľa a chytá sa šance byt pri moci s Progresívnym Slovenskom a Spolu. Utvorili tak veľmi zaujímavú koalíciu v podobe liberalno/kresťanských myšlienok. Netreba zabudnúť ani na Borisa Kollara ten si svoj nový imidž vybudoval na národných hodnotách a pravdepodobne si po voľbách s Michalom Trubanom a Beblavym nebudú rozumieť. Sulik je naopak v tichosti a čaká na možnosť ozvať sa. Andrej Kiska zo svojim projektom chce prevziať moc v krajine.

Andrej Kiska otvorene o šanci, ako Fico a Smer môže znova vyhrať voľby a zostaviť vládu

O tomto informoval a informuje už veľmi dlho. V dnešných dňoch sa však Kiska podujal role zlepšenia vzťahov všetkých lídrov, ktorí sú proti Ficovi a Smeru-SD. Kiska sa predovšetkým obava sporu Trubana a Matoviča, ktorý môže trvalo ohroziť zostavenie budúcej vlády. Matovič však pravdepodobne bude dobre slova na bývalého prezidenta hľadať márne. Práve ku Kiskovi odišla Veronika Remišova, ktorá bola prakticky jednou z tvári jeho strany. Kiska na sociálnej sieti Facebook zverejnil status, kde hovorí o vzájomnom podporovaný. Podľa neho by sa lídri nemali hádať. Týmto naopak posilňujú súperov. Podľa Kisku je jediná šanca Fica a Smeru-SD, ako znova vyhrať voľby je to, že sa strany navzájom pohádajú.

„Je jediná šanca ako Fico a Smer môže znova vyhrať voľby a zostaviť vládu. A to – keď sa začneme hádať.

Všetci, ktorí sú presvedčení o tom, že je potrebné Slovensko vrátiť ľuďom a ukončiť 12 ročné vládnutie Smeru, by si mali jasne uvedomiť dve veci. Kto je partner a kto súper. Koho chceme poraziť a s kým chceme vládnuť.

Prečítal som si rozhovor Igora Matoviča a mrzí ma, že svojimi vyjadreniami pomáha Smeru, aby vládol ďalej. To, že mi nevie ani odpísať na esemesku a normálne sa porozprávať je jeho svojský štýl, ktorý nášmu spoločnému cieľu určite nepomáha.
Ja som už Fica vo voľbách porazil, pomohol som k tomu, aby nebol premiérom a ani ústavným sudcom. Viem, ako na neho. Ale musíme spolupracovať viacerí“ uviedol Kiska na socialnej sieti Facebook

 

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/ja-som-uz-fica-porazil-uviedol-kiska-neuspesne-esemeskuje-matovicovi-aby-mu-dohovoril-ja-na-neho-nemam-ziadnu-chut-odpadol-mi-od-chuti-reaguje-matovic/1838049

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články