">Andrej Kiska šokuje | PICUS Capital
Image default

Andrej Kiska šokuje

Andrej Kiska šokuje
Andrej Kiska šokuje
 
 
 
 
Migračná kríza

O migračnej kríze sa popísalo mnoho článkov. Práve redakcia Picus Capital dlhodobo mapovala vývoj súčasného migračného problému. Na druhej strane po podpise migračného paktu OSN sa očakáva, že migračná kríza sa, čo najrýchlejšie vyrieši. Práve migračná kríza postupom času zhoršila vzájomné vzťahy jednotlivých štátov. Išlo predovšetkým o významný diktát Merkelovej a Macrona. Výhražanie a diktát predovšetkým pocítilo Maďarsko a taktiež aj Taliansko. Práve v týchto štátoch momentálne vládne nacionálne orientované mená, ktoré sú predovšetkým odporcami migračnej vlny. Európske spoločenstvo sa postupom času zmenilo na spoločenstvo dvojakých názorov, hádok a diktátu. V žiadnom prípade únia už nie je jednotná.

Andrej Kiska šokuje

Netreba zabúdať na výrok nášho súčasného prezidenta Andreja Kisku, ktorý pred časom oznámil, že by sa rád venoval politike aj naďalej. Dokonca Kiska má premiérske ambície.

 
 

“Utečenec, ktorý príde do Talianska, je aj naším utečencom” poukázal svoju solidaritu Kiska

Kiska Eurooptimista?

Kiska je významný eurooptimista. Za svoje obdobie urazil Rusko a taktiež sa stretol s Madelein Albright, ktorá považovala Slovensko dlhodobo za “čiernu dieru” Európy. Eurooptimizmus sa mu však nevyplatil. Za 4 roky sa Kiska nedostal ani do Buckinghamského paláce či Bieleho domu. Naopak sa posledný rok stretol s Macronom a Merkelovou.

Momentálne tak Slovensko zažíva viac prezidentských prešľapov ako prezidenta, ktorý reprezentuje krajinu. Slovensko za 4 roky nemú prvú dámu. Kiska je jednostranný a pozvať si kožu do Prezidentského paláca je jednoducho neetický a predovšetkým nechápavý čin Andreja Kisku. O ďalších chybách a prešľapoch sa dajú písať riadky a riadky. Ak by sme ho porovnali s Českým prezidentom Zemanom zistíme, že Kiska je politickým amatérom.

Voľby súčasného kandidáta môžu rozhodnúť aj o ďalšom smerovaní. Medzi menami sú aj prezidentský ako Mistrík, Čaputová a taktiež Mikloško. Ide aj o favoritov prezidenta Kisku. O tom, ako sa Slovensko rozhodne uvidíme už v marci

Kiska na tému Migrácie

Harabin komentuje dianie Andreja Kisku

zdroj: https://www.napalete.sk/perla-tyzdna/

 

Súvisiace články

Ján Slota: Všetko zlo pochádza z USA

Andrej

Tak toto musíte vidieť! Blaha skritizoval pravicových lídrov

Andrej

ĽUBOŠ BLAHA: Zažalujem AKTUALITY za urážku na cti!

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..