utorok, 30 mája, 2023

Anna Belousovová na rovinu, čo si mysli o prezidentke Čaputovej!

Posledné články

Anna Belousovová na rovinu, čo si mysli o prezidentke Čaputovej!

Bývala poslankyňa NRSR za SNS zverejnila na portáli NaPalete článok, kde na rovinu hovorí, čo si mysli o súčasnej prezidentke Zuzane Čaputovej. Čaputova je historicky prva Slovenska prezidentka, ktorá stihla už niekoľko zahraničných návštev.

Belousovová však v článku opisuje svoje pocity, keď je ohlase na zahraničná cesta prezidentky. Belousovová priznáva, že chytá žalúdočnú neurózu a, že stretnutia majú jasnú výpovednú hodnotu. Podľa bývalej poslankyne NRSR je Čaputova priam zväzáckym oddaným hodnotám liberalizmu a NATO. .

Anna Belousovová na rovinu, čo si mysli o prezidentke Čaputovej!

Priznám sa, že už začínam mať žalúdočnú neurózu pred každou ohlásenou zahraničnou cestou našej pani prezidentky. Doteraz hlava nášho štátu absolvovala štyri zahraničné cesty, ktoré majú jasnú výpovednú hodnotu.

Ani na jednej z nich nezabudla deklarovať priam zväzácku oddanosť hodnotám liberálnej demokracie a NATO.

V článku si Belousovová kladie otázku či Čaputova naozaj zastupuje záujmy Slovenskej republiky alebo NATO. Belousovovej to viac pripomína, že sa Čaputova nespráva ako prezidentka krajiny, ale ako generálny tajomník NATO, ktorý si silou mocou chce kopnúť do Ruskej Federácie.

Ako sa vyjadrila počas oficiálnej návštevy v Poľsku, Rusko vraj nerešpektuje nejaké pravidlá. Aké a kto ich stvoril? USA? Západná Európa? A o čom sú tieto pravidlá? O tom, že napríklad NATO môže bez súhlasu Bezpečnostnej rady OSN bombardovať ľubovoľnú krajinu len na základe vymyslených dôvodov a klamstiev?

Belosouvová sa nezabudla zmieniť ani o intenzívnych provokáciách proti Rusku. Ide predovšetkým o presun vojenskej techniky, ale tak isto aj manévre na ruských hraniciach. Netreba zabudnúť, že aj súčasne vedenie SNS navhovalo presunúť vojska na hranice s Ruskom. Andrej Danko je tak muž dvoch rôznej tvári.

Krajiny NATO intenzívne provokujú Rusko presunmi vojenskej techniky a manévrami pri ruských hraniciach a potom jeho oddaná fanúšička v podobe našej prezidentky straší ruskou hrozbou a záchranu vidí v NATO.

https://www.youtube.com/watch?v=YoSo_0718fg

Anna Belousovová na rovinu, čo si mysli o prezidentke Čaputovej!

Zdroj: https://www.napalete.sk/caputova-je-priam-zvazacky-oddana-hodnotam-liberalizmu-a-nato/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články