Slovensko

Anton Hrnko bez servitky o popularite prezidentky Čaputovej!

Anton Hrnko bez servitky o popularite prezidentky Čaputovej! Liberálny trend na Slovensku odštartovala žena menom Zuzana Čaputová, ktorá jasne zvíťazila v prezidentských...

Napísal Andrej · >
Anton Hrnko bez servitky o popularite prezidentky Čaputovej!

Anton Hrnko bez servitky o popularite prezidentky Čaputovej!

Liberálny trend na Slovensku odštartovala žena menom Zuzana Čaputová, ktorá jasne zvíťazila v prezidentských voľbách. Právnická a bojovníčka za ekológiu sa stala historicky prvou prezidentkou Slovenskej republiky. V úrade nebola ani 100 dni a stala sa Európskou osobnosťou roka a dokonca o nej napísali aj knihu. Zdá sa, že trend liberálnosti je čoraz viac mediálne pretláčaný. O mediálnom  pretláčani sa bez servítky vyjadril aj poslanec NRSR za SNS Anton Hrnko, ktorý si rozhodne servítku pred ústa nedal.

Anton Hrnko bez servitky o popularite prezidentky Čaputovej! vyjadril sa na socialnej sieti Facebook

AVE FEMINA PRE PANI PREZIDENTKU

Popularita za každú cenu, najmä, keď sa prikotúľajú aj nejaké tie “love”. Asi tak možno zhodnotiť praktiky, ktoré sa tu objavili v začiatkoch vlády V. Mečiara. Potom sa ne ne dlho zabudlo a tu zrazu, čuduj sa svete, rozkvitli ako slnečnice pri východe slnka.

O čo ide? Nuž, možno sa niektorí pamätajú, ako sa počas druhej vlády V. Mečiara ako dúha po daždi objavovali rôzne ocenenia pre verných ľudí v okolí premiéra. Jedna ministerka sa chválila, že je čestnou občiankou USA, hoci takýto papier dostal každý významnejší človek, ktorý sa objavil v bezvýznamnom americkom mestečku. Aj ja som takýto čestný občan Ruthefortu, NJ. Vrcholom týchto “ocenení” bolo udelenia ceny Ave Femina sekretárke V. Mečiara A. Nagyovej. Podľa vtedajšej tlače podporujúcej V. Mečiara išlo o prestížne ocenenie, ktoré dostala iba anglická kráľovná a ešte zopár svetových prominentov. Všetci “jasali”, že na Slovensko prišlo zrkadlo, ktoré bolo symbolom tohto svetovo “významného” uznania.

 
 

Časy sa menia. Už sa neposielajú bezcenné zrkadlá, ale rovno 50 000 éčiek. Ale podstata je jedna. Ide o hlúpe boľševické propagandistické maniére, o ktorých sme si mysleli, že už sú za nami. Ale čo môžeme chcieť, keď hlavný poradca pani prezidentky je kovaný boľševik M. Leško.

Zdroj: https://www.facebook.com/hrnkoa

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *