utorok, 7 decembra, 2021

Anton Hrnko: Čo nám núkajú nové tváre! Hrnko bez servítky o Beblavom, Trubanovi a nekalých praktikách pravice

Posledné články

Anton Hrnko: Čo nám núkajú nové tváre! Hrnko bez servítky o Beblavom, Trubanovi a nekalých praktikách pravice

Poslanec NR SR Anton Hrnko na sociálnej sieti Facebook okomentoval súčasný Liberálny trend, ktorý naštartovala Zuzana Čaputová. Ešte pred par mesiacmi nikto o Čaputovej nevedel. Silná vlna liberálneho trendu však Čaputovu vyniesla na top pozície.

Nakoniec je historicky prvou prezidentkou Slovenskej republiky. Liberáli majú priam extrémny mediálny náskok pred ostatnými. Dnes je Truban médiami pasovany ako budúci premiér. Liberálny trend a pravicovú minulosť na Slovensku okomentoval poslanec za SNS Anton Hrnko.

Anton Hrnko: Čo nám núkajú nové tváre! Hrnko bez servítky o Beblavom, Trubanovi a nekalých praktikách pravice

„Ako sa pozerám, tak sa pozerám, tak z nových tvári“ sa zatiaľ intenzívne zviditeľňujú na facebooku len Mirkovi spolustraníci. Chlapci očividne nepočítajú so staršou generáciou, lebo celé to vyzerá podobne ako cyklistická partia okolo M. Dzurindu, ktorá sľubovala dvojnásobné platy a podobné hlúposti a nakoniec, keď sa dostali k moci nielenže predali všetko, čo sa ešte predať dalo (bolo to rádovo vyššie ako predal Mečiar), ale ešte zobrali aj žobrákom palicu.

Spomenie si niekto, že minister Kaník a štátny tajomník Beblavý zobrali 60 000 ľuďom invalidní dôchodky? Avšak nie fiktívnym invalidom, ktorí tiež určite existujú, ale invalidom bez nohy, bez ruky a s inými telesnými poškodeniami! Až ústavný súd a prvá Ficova vláda tieto dôchodky vrátila. Len aby sa nezabudlo.

Nuž, čo som sa dozvedel z videí, ktoré do obehu pustilo zoskupenie Spolu: V jednom poslanec Mihal sľubuje nie dvojnásobné, ale európske platy. Ak by to tak malo byť, platy by museli stúpnuť trojnásobne! Kam sa ten Dzurinda hrabe?!? Najmä, že to hovorí človek, ktorý pravidelne vystupuje v parlamente proti zvyšovaniu minimálnej mzdy a ohlasuje, ako zvyšovanie miezd v národnom hospodárstve ničí podnikateľské prostredie.

V inom zas poslankyňa Petríková ukazuje svoju neúctu k učiteľskému stavu, keď učiteľa zobrazuje ako niekoho, kto podráža hendikepovaných žiakov. Tu sa musím zastať učiteľov, lebo si neviem predstaviť a ani nepripúšťam skutočnosť, žeby akýkoľvek učiteľ konal takýmto podlým spôsobom! Ale to je len torzo, čo nám partička Mirka Beblaveho ponúka. Ostatné je len celkom neurčité.

Hádam by sa však bolo treba pozrieť, čo by sa skutočne stalo, keby nedajbože sa títo „noví politici“ dostali k moci:

Určite by ich prvým krokom bolo zrušenie sľubu všetkých ponovembrových politických zoskupení po odchode sovietskych vojsk, že už nikdy nepripustíme na našom území cudzie základne!

Ďalším opatrením by bolo prihlásenie sa k „európskej solidarite“ a navezenie sem desaťtisícov imigrantov z Afriky a Ázie, čím by sme sa bezpečnosťou obyvateľov priblížili vyspelým západným krajinám, ako sú Francúzsko, Belgicko, Nemecko alebo Švédsko, kde už žiadne zákony neplatia (pre imigrantov) a tí veselo terorizujú domáce obyvateľstvo.

Možno by Truban nielen študentov, ale všetkých občanov poučil o tom, ako sa dosahuje úspech v podnikaní používaním mäkkých i tvrdých drog. Ale je veľmi pravdepodobné, žeby poradil, ako predávať „biely tovar“, alebo, kde sa dá zohnať!

Bývalý prezident Kiska by mohol napr. poučiť ľudí, ako neplatiť dane, ako získať úžernícky úrok alebo lacno prísť k pozemkom.

A takto by sme mohli pokračovať ďalej a ďalej. Človek by si mohol povedať, však nič. Nech si to Slováci odskáču, keď veria tým, ktorí sa sami seba vyhlasujú za slušných a ostatných bez akýchkoľvek dôkazov označujú za neslušných. Však by mi to mohlo byť hádam aj jedno. Ale nie je. Moji predkovia veľa vytrpeli za to, aby boli Slováci rovnoprávnym európskym národom. A ja ich napriek všetkému nezradím“ vyjadril sa Hrnko na socialnej sieti Facebook

Zdroj: https://www.facebook.com/hrnkoa/posts/2542009975842104

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články