utorok, 30 mája, 2023

Antropológ Mnislav Zelený na rovinu o multikulturalizme a migrácii!

Posledné články

Mnislav Zelený na rovinu o multikulturalizme a migrácii! „Západu nic nedlužíme, naopak Západ nás vždy podrazil“

Súčasný svetový liberálny trend proeuropskosti vytvára akúsi novodobú ideu správnych a nesprávnych názorov. Odlišné názory podľa liberálov sú obyčajne klamstvo, zavádzanie, fakt news. V tomto prípade ide aj o problematiku migrácie, ktorú poriadny nikto neriešil. Dnes sú v Európe No to zóny, nepokoje a strach.

Merkelova a Macron absolútne nezvládli situáciu naopak volali po väčšej otvorenosti. Keď sa však rozpútala masívna migračná vlna tak sa Macron a Merkelova dohodli na prerozdeľovaní migrantov medzi ostatne krajiny. V médiách išlo o akúsi solidaritu, ktorá musela byt jednoducho naplnená. Obaja lídri však naopak krajiny tlačili k tomu, aby bolo prerozdeľovanie naplnenie. Po čase však prišiel pakt OSN, ktorý mal migráciu vyriešiť. Dnes však Macron opäť otvára tému migrácie a prerozdeľovania migrantov do krajín Európy.

Práve krajiny V4 majú s migráciou najväčší problém, pretože sa obávajú agresie imigrantov. Aj hovoril Antropológ Stanislav Zelený, ktorý si rozhodne servítku pred ústa nedal.

Mnislav Zelený na rovinu o multikulturalizme a migrácii! „Západu nic nedlužíme, naopak Západ nás vždy podrazil“

„Proč bychom měli být solidární se Západem? Západ nás vždy podrazil. Západ nás vždy nechal na holičkách, nikdy nám nepomohl a nikdy nebyl solidární. Začalo to Sulejmánem r.1529, kdy stál před Vídní. Západ neposlal ani nohu z Německa (!)…česká šlechta poslala dva tisíce žoldnéřů, profesionálních válečníků…to česká šlechta hájila Evropu ve Vídni! Na to se zapomíná. Přišel Mnichov, zaprodali nás Hitlerovi, přišla Jalta, zaprodali nás Stalinovi. Přišla tzv. Sametová revoluce a otevřely se jim trhy… je to jenom byznys … (dotace EU) jsou jen takový pozlátko. Kdybychom spočetli všechno, co z toho všechny ty řetězce mají, ono by to vyšlo úplně jinak (než je nám prezentováno).“

„Proto říkám, oddělme tu střední Evropu, založme jakési Rakousko-Uhersko, založme jakýsi ´Minischengen´. Protože my jsme se nikdy neměli do koloniální politiky. My jsme nic neměli z té nafty na Střední východě…

Cele video tu

https://www.youtube.com/watch?v=Y47r6sBqEV4

Mnislav Zelený na rovinu o multikulturalizme a migrácii! „Západu nic nedlužíme, naopak Západ nás vždy podrazil“

 

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2016/05/antropolog-mnislav-zeleny-zapadu-nic.html

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články