utorok, 30 mája, 2023

Arcibiskup Duka bez servítky o médiách! Po týchto slovách rozpútal peklo na sociálnej sieti

Posledné články

Arcibiskup Duka bez servítky o médiách! Po týchto slovách rozpútal peklo na sociálnej sieti

Nový príspevok Pražského arcibiskupa Duku poriadne rozhorčil sociálne siete. Dukla v ňom od kritizoval médiá, ktoré by sa podľa neho mali viac zaujímať ľuďmi, ktorí štátne vyznamenanie obdržali. Naopak sa médiá v Česku viac zaujímajú ľuďmi, ktorí toto vyznamenanie odmietli.

Arcibiskup Duka bez servítky o médiách! Po týchto slovách rozpútal peklo na sociálnej sieti

„Veľmi mne mrzí, že se média u nás síce zajímaji o ty, kteří štátnom vyznamenaní odmietli než o zásluhy vyznamenaných, po týchto slovách na sociálnej sieti prišla masívna vlna kritiky na hlavu arcibiskupa.

Duka tak narážal na kňaza Petra Piťhu, ktorý si v pondelok pri príležitosti založenia republiky neprevzal najvyššie štátne vyznamenanie z rúk Miloša Zemana. Prezidentov hovorca však priznal, že kňaz Pitha vyznamenanie odmietol.
Dukla si po statuse mohol prečítať obrovské množstvo negatívnych komentárov. Ide predovšetkým o súčasnému liberálnemu Česku scénu.

Ta priam neznáša Zemana, Okamuru či Klausa.

Liberáli proti Dukovi
Michal Kunc: Uživatelé site s rozčilením okomentovali vyjadrenej Dukly a nechali mu u príspevku spoustu negatívnemu komentáru. „To j ste kvantifikoval, nebo jen tak plácáte?”

Radovan Wicha: Vy by ste mel raději mlčet a stydět se za všechnu to podporu, ktorou venujete tém, kteří zdejší nenávisť jen rozdmýchávají a šíry – Zeman, Klaus, Okamura… Pánu Halíkovi nesaháte ani po kotníky,“

„Veľmi nás mrzí, že český kardinál je veľmi nedůvěryhodnou osobou, možná je na místě klásť si otázku, p roč vyznamenaní odmietli…“ komentoval profil s prezývkou Lepšočlověk
Čo by sa stalo ak by v prezidentskom úrade nesedel Zeman? Prišiel by si vyznamenanie kňaz prevziať?

Zdroj: https://ac24.cz/-/duka-si-dovolil-kritizovat-media-obranci-mainsreamu-okamzite-reagovali?redirect=%2F

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články