Slovensko

Arpád Soltész a vražda Kuciaka

Arpád Soltész a vražda Kuciaka. Vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa stala politickou hrou opozície ako aj mediálnou hrou. Nikto nemôže...

Napísal Daniel · 1 min read >
Arpád Soltész a vražda Kuciaka

Arpád Soltész a vražda Kuciaka.

Vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa stala politickou hrou opozície ako aj mediálnou hrou. Nikto nemôže vyvráťiť fakt že si opozícia prilepšila na úkor smrti týchto dvoch mladých ľudí. No a média? 
Tie si taktiež veľmi dobre prilepšili. Najme čo sa týka čítanosť a tým pádom aj ušlého zisku. Netreba vôbec písať, ktoré médiu strhlo všetku pozornosť na seba a stalo sa jednotkou na trhu vrámci publicity.


Arpád Soltész a vražda Kuciaka

Arpád Soltész je známy Slovenský novinár, ktorý sa k žurnalistike dost už v devädesitých rokoch. Je známy najme kritikou proti Mečiarovej vláde ako aj obchodoch SIS (slovenská informačná služba) s mafiou. 
To sa mu však nevyplatilo, keďže v roku 1989 skončil zbitý a z dolámanými rebrami. Polícia však tento prípad nikdy nevyšetrila.

https://www.youtube.com/watch?v=mHV44wPNOPU

Ako novinár vystriedal viacero médií, avšak usadila sa v televíziu JOJ. Avšak vraža Jána Kuciaka a Martiny ho priviedla späť k investigatívnej žurnalistike. Napísal taktiež knihu o 90. rokoch s názvom Mäso.
Ku ktorej povedal toto:

 

 
 

“Sviňa je svojím spôsobom drsnejšia ako bolo Mäso napriek tomu, že to boli tie drsnejšie alebo zdanlivo drsnejšie deväťdesiate roky. Na Svini je dobré to, že sa neodohráva na Slovensku. Odohráva sa v Malebnej krajinke pod Drobnými veľhorami, ktorá by síce mohla byť Slovenskom, ale nie je. No atmosféra Svine je oveľa mrazivejšia a nepríjemnejšia ako v knihe Mäso. Takže ak mal niekto problém s Mäsom a zle alebo ťažko sa mu čítalo, Sviňa sa mu bude čítať možno ešte ťažšie.”

 

Arpád Soltész? 

Arpáda Soltésza často označujú čitatelia na sociínych sieti za druhotriedneho novinára. Nuž prečo je tomu tak?

Jednoducho ak niekto “nadáva” na Slovánov na východ, ale aj Rusov tak nebude veľmi obľúbeny. A sám seba nepovažuje za Slováka. Pričom arugemntuje rodinným koreňmi na maďarov, rómov a židov. 
Slovania sú podľa neho čvarga východnej Európy a sami nič nedokážu. 

Podľa jeho slov Slovania potrebujú Európu a západ, lebo sami nič nedokážu, Vraj musia 2 až 3 generácie Slovanov vymrieť aby sa tak stalo.


„Až potom bude Slovensko z najhoršieho von.“

Nevie ako na arguemntáciu! Keď mu dochádzajú argumenty, prechádza na slovník pouličného chuligána. Tých, ktorí s jeho postojom nesúhlasia, bezostyšne pranieruje.

 

Zdroj: mynitra.sme,sk/c/22000392/arpad-soltesz-jano-s-martinou-nam-doslova-kupili-druhu-sancu.html,
zemavek,sk/pavucina-arpad-soltesz

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *