Image default

Arpád Soltész a vražda Kuciaka..

Arpád Soltész a vražda Kuciaka
Arpád Soltész a vražda Kuciaka

Vražka Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa stala politickou hrou opozíce ako aj mediálnou hrou. Nikto nemôže vyvráťiť fakt že si opozícia prilepšila na úkor smrti týchto dvoch maldých ľudí. No a média? 
Tie si taktiež veľmi dobre prilepšili. Najme čo sa týka čítanosť a tým pádom aj ušlého zisku. Netreba vôbec písať, ktoré médiu strhlo všetku pozonosť na seba a stalo sa jednotkou na trhu v rámi publicity. 


Arpád Soltész a vražda Kuciaka

Arpád Soltész je známy Slovenský novinár, ktorý sa k žurnalistike dost už v devädesitých rokoch. Je známy najme kritikou proti Mečiarovej vláde ako aj obchodoch SIS (slovenská informačná služba) s mafiou. 
To sa mu však nevyplatilo, keďže v roku 1989 sknčil zbitý a z dolámanými rebrami. Polícia však tento prípad nikdy nevyšetrila. 

Ako novinár vystriedal viacero médií, avšak usadila sa v televíziu JOJ. Avšak vraža Jána Kuciaka a Martiny ho priviedla späť k investigatívnej žurnalistike. Napísal taktiež knihu o 90. rokoch s názvom Mäso.
Ku ktorej povedal toto:

“Sviňa je svojím spôsobom drsnejšia ako bolo Mäso napriek tomu, že to boli tie drsnejšie alebo zdanlivo drsnejšie deväťdesiate roky. Na Svini je dobré to, že sa neodohráva na Slovensku. Odohráva sa v Malebnej krajinke pod Drobnými veľhorami, ktorá by síce mohla byť Slovenskom, ale nie je. No atmosféra Svine je oveľa mrazivejšia a nepríjemnejšia ako v knihe Mäso. Takže ak mal niekto problém s Mäsom a zle alebo ťažko sa mu čítalo, Sviňa sa mu bude čítať možno ešte ťažšie.”

Arpád Soltész? 

Arpáda Soltésza často označujú čitatelia na sociínych sieti za druhotriedneho novinára. Nuž prečo je tomu tak?

Jednoducho ak niekto “nadáva” na Slovánov na východ, ale aj Rusov tak nebude veľmi obľúbeny. A sám seba nepovažuje za Slováka. Pričom arugemntuje rodinným koreňmi na maďarov, rómov a židov. 
Slovania sú podľa neho čvarga východnej Európy a sami nič nedokážu. 

Podľa jeho slov Slovania potrebujú Európu a západ, lebo sami nič nedokážu, Vraj musia 2 až 3 generácie Slovanov vymrieť aby sa tak stalo.


„Až potom bude Slovensko z najhoršieho von.“

Nevie ako na arguemntáciu! Keď mu dochádzajú argumenty, prechádza na slovník pouličného chuligána. Tých, ktorí s jeho postojom nesúhlasia, bezostyšne pranieruje.

Zdroj: mynitra.sme,sk/c/22000392/arpad-soltesz-jano-s-martinou-nam-doslova-kupili-druhu-sancu.html,
zemavek,sk/pavucina-arpad-soltesz

Súvisiace články

Kto stojí za Marošom Šefčovičom?

Andrej

Na Slovensku pribudnú madarské škôlky

Andrej

Ako si žije Robert Fico?

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..