piatok, 21 januára, 2022

Bábätko si v lietadle ODMIETLO nasadiť rúško! To, čo nasledovalo cestujúci nečakali.

Posledné články

Bábätko si v lietadle ODMIETLO nasadiť rúško! To, čo nasledovalo cestujúci nečakali.

Kanadská letecká spoločnosť zrušila svoj let z Calgary do Toronta pre 19 mesačné bábätko. Práve bábätko si odmietlo nasadiť rúško. Dokonca musela zasahovať aj polícia. Let bol preložený na druhý deň informovala BBC.

Zdroj: Najmama, ilustračný obrazok

Letušky požadovali aby mali deti nasadené rúška. Otec rodiny však vysvetlil, že zastávajú politiku nulovej tolerancie. Rodičia však chceli, aby ich dieťa dojedlo desiatu.

Personál leteckej spoločnosti rodičom.oznámil, že.dvere lietadla nezatvorí, kým obe deti nebudú mať rúška nasadené. Po dohode si staršia dcéra rúško nasadila. Mladšie iba 19 mesačné dievčatko sa vzpieralo a nechcelo si rúško nasadiť.

Zdroj: pixabay

„Kvôli tomu, že rodičia nesúhlasili nasadiť rúšku staršiemu dieťaťu, ktoré malo viac ako dva roky, naša posádka informovala rodičov, že musia dodržiavať nariadenia. Naša posádka požiadala o prítomnosť úradov po tom, ako klienti odmietli splniť vnútorné nariadenia úradu pre dopravu a odmietli opustiť lietadlo.“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJTopky

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články