utorok, 7 decembra, 2021

Banáš na test nešiel: Obmedzovať sa však nenechá a vybral sa na TOTO MIESTO!

Posledné články

Banáš na test nešiel: Obmedzovať sa však nenechá a vybral sa na TOTO miesto

Historicky prvé plošné testovanie je za nami. Zatiaľ, čo politici a aj mnohé tváre vyzývali ľudí, aby boli zodpovední tak spisovateľ Banáš sa rozhodol plošný test nepodstúpiť. Je to aj vďaka tomu, že seniori nad 65 rokov mali od testovania uvedenú výnimku. Banáš však upozornil, že na testy by nešiel ak by mal aj menej ako 65 rokov.

Autor: TASR

„Nie, neboli sme, však nemusíme. My v podstate žijeme v rodinnom dome, máme tu záhradu a raz za týždeň si ideme niečo nakúpiť. S nikým nekomunikujeme, takže my sme v pohode. Predovšetkým musím povedať, že my sme neboli z toho dôvodu, že máme obaja pocit, že napriek veku máme solídnu úroveň imunity. Zdravo sa stravujeme, športujeme, otužujeme sa obaja v ľadovej vode.

Takže si myslím, že pre nás testovanie ani potenciálne očkovanie nie sú potrebné, reagoval spisovateľ, ktorý vo vakcíne vidí negatíva.

Autor: Ľuboš Pilc, Pravda

Dnes som čítal, že ísť do potravín a k lekárovi nie sú nejako limitované pre ľudí, čo nemajú test. Vraj sa okolo 60 % ľudí otestovalo a, čo spravíme s tými 40 %? Pošleme ich do geta? Sme všetci, predsa ľudia, berieme to zodpovedne. No som zvedavý, čo s týmto výsledkom urobí vláda, dodal.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články