Svet

Barbora Antonová: “Chceme, aby Česko vystoupilo z bizarního a nebezpečného spolku V4.,,”

Barbora Antonová: “Chceme, aby Česko vystoupilo z bizarního a nebezpečného spolku V4…” Takzvaný demokrati opäť žiadajú niečo na čo nemajú. Barbora Antonová, ktorá...

Napísal Daniel · >
Barbora Antonová: "Chceme, aby Česko vystoupilo z bizarního a nebezpečného spolku V4.,,"

Barbora Antonová: “Chceme, aby Česko vystoupilo z bizarního a nebezpečného spolku V4…”
Takzvaný demokrati opäť žiadajú niečo na čo nemajú. Barbora Antonová, ktorá je predseníčka hnutia Žiť Brno. Žiadala vládu Česka aby vystúpila z nebezpečného spolku V4. Svoje názory natočila na video a zverejnila na oficiálnej stránke hnutia.

Barbora Antonová: "Chceme, aby Česko vystoupilo z bizarního a nebezpečného spolku V4.,,"
Barbora Antonová: “Chceme, aby Česko vystoupilo z bizarního a nebezpečného spolku V4.,,”

Ako sama povedala:
„Pane premiére, my nechceme, abyste se učil od Orbána, jak zadupat do země neziskovky. Jak ovládnout média. Jak si podmanit soudy. Dnešní vůdci Maďarska a Polska nejsou dobří učitelé, jak vládnout. Tedy pro vás očividně jsou, ale nejde jim o vládu demokratickou,”

Taktiež dodala:
„Aby to zaznělo jasně — chceme zpátky do Evropy. Chceme, aby Česko vystoupilo z bizarního a nebezpečného spolku V4. Chceme dělat prozápadní demokratickou politiku s Německem a dalšími západními evropskými státy. I když — anebo právě proto, že tam žijí uprchlíci, protože uprchlíci jsou lidi, a každý z nás ostatně může jednou utíkat: před válkou, před nedemokratickým režimem, před suchem. O tom byl šedesátý osmý, o tom je i dnešek — o svobodě a demokracii. V šedesátém osmém nám svobodu sebrali, dnes ji v rámci V4 odevzdáváme dobrovolně sami. Musíme se vrátit k prozápadnímu kurzu, a musíme o to usilovat, jako politici, jako občané,”

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201808237941387-cesko-v4-brno-polsko-madarsko-1968-evropa/

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *