utorok, 7 decembra, 2021

Beňová otvorene o lete Čaputovej s umelcami!

Posledné články

Europoslankyňa Beňová otvorene o lete Čaputovej s umelcami

Europoslankyňa Beňová otvorene o lete Čaputovej s umelcami
Europoslankyňa Beňová otvorene o lete Čaputovej s umelcami

Prvá prezidentská návšteva

historicky prvej prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej mierila do Českej republiky. Tam sa naša prezidentka stretla s Českým prezidentom Milošom Zemanom. Čaputová si do prezidentského špeciálu pozvala umelcov, ktorí pravdepodobne Čaputovú podporovali aj pred prezidentskými voľbami. Umelci následne vystupovali na večernom koncerte v Prahe, ktorý bol venovanom práve Zuzane Čaputovej.

Na palube panovala dobra nálada.

Dokazuje to aj snímok, kde sa cestujúci vyfotili s prvou prezidentkou Slovenskej republiky. Vo vládne špeciály sedela aj dcéra herečky Anny Šiškovej a hudobníka Jarého Filipa Dorota Nvotová, ktorá šokovala predovšetkým citátmi, že tvrdé drogy by bolo najlepšie z legalizovať. Tak isto priznáva, že nemému absolútnu štipku vlastenectva. Nvotovej je tak úplne jedno akési zachovanie tradičných hodnôt a kultúry.

V tomto prípade však Čaputovej takéto názory pravdepodobne nevadia. Práve dnešný liberálny trend poukazuje, že takéto názory majú byť jednoducho ignorované. Ak by to však povedal niekto iný bol by to životný prehrešok, ktorý by bol ťažko odpustení. Koncert organizoval Metronóme Festival Prague. Okrem Doroty Nvotovej vystúpili aj mená ako  Dan Bárta, Robert Balzar, Jiří Stivín, Sisa Fehér so skupinou Eturnity, Puljablokoň, Katarzia, Živé kvety, Jozef Lupták a Limbora. Množstvo ľudí nesúhlasí s tým, že podporovatelia Čaputovej sa vozia na vládne špeciály. S týmto nesúhlasí aj poslanec NRSR Igor Matovič, a tak isto, aj Europoslankyňa Beňová-

“naplniť vládny špeciál kamarátmi z kapiel na úkor novinárov nie je vôbec dobrý začiatok” mandátu hlavy štátu. “Tým dupľom, ak išli hrať na koncert na počesť Zuzany Čaputovej, dodal Matovič na sociálnej sieti.

Beňová naopak až tak nekritizovala. Na druhej strane si opäť “šprtla” do Andreja Kisku.

“Takže za mňa, vôbec nepovažujem za odsúdeniahodné, že umelci leteli aj dnes. Hlavné je, že v lietadle nezvracali, práve kauza ovracaného lietadla bola za vlády Kisku, ktorý po oficiálnej návšteve Mexika vrátil letke ministerstva vnútra prezidentský špeciál znečistení zvratkami. Túto informáciu priniesol vtedajší minister vnútra Robert Kaliňák.

https://www.youtube.com/watch?v=FUrIrELdOzM

Zdroj: https://www.napalete.sk/benova-hlavne-je-ze-umelci-v-caputovej-lietadle-nezvracali/

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

 1. toto je strašne jebnutá stránka, vľavo reklama, vpravo reklama, hore reklama, dole reklama, dole video reklama, ktorá je tam jebnutá a nedá sa jej poriadne zbaviť, vľavo najebané ikony na zdielanie, cez ktoré sa nedá čítať članok a ešte sa nedajú odjebať. Kto ešte chodí na takúto jebnutú stránku?

 2. Dobrý deň prajem,

  čo sa týka reklám tak momentálne testujeme viacero plôch a kombinácií. Teda sa na stránke môže vyskytovať zvýšený počet bannerovej reklamy.
  Reklamy máme umiestnené v pravo (sidebar), medzi textom a aj vami spomínanú video reklamu v ľavo dole.
  Reklamu „vľavo“ môžete odstrániť krížikom, ktorý sa vám zobrazí taktiež vľavo po prejdení myškou na reklamu. Video reklama sa dá preskočiť po piatich sekundách.

  Čo sa týka ikoniek na zdieľanie tak tie sú v optimálnej veľkosti. Ak máte problém so zobrazením ikoniek na zdieľanie, tak nám pošlite ako to vidíte na svojom monitore alebo displeji. A spoločne sa pokúsime zlepšiť vaše skúsenosti s naším reklamným systémom.
  V prípade záujmu pošlite screeshot obrazovky na e-mailovú adresu [email protected].
  A my sa pokúsime zlepšiť vašu skúsenosť.
  ĎAKUJEME!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články