Slovensko

Besnenie talianskej Europoslankyne zastavil Uhrik. Ostrými slovami schladil všetkých liberálov.

Besnenie talianskej Europoslankyne zastavil Uhrik. Ostrými slovami schladil všetkých liberálov. Istanbulský dohovor je v súčasnosti témou číslo 1 v Europarlamente. Zdá sa,...

Napísal Andrej · 1 min read >
Besnenie talianskej Europoslankyne zastavil Uhrik. Ostrými slovami schladil všetkých liberálov. 1

Besnenie talianskej Europoslankyne zastavil Uhrik. Ostrými slovami schladil všetkých liberálov.

Istanbulský dohovor je v súčasnosti témou číslo 1 v Europarlamente. Zdá sa, že liberáli v Europarlamente by najradšej všetkým štátom nanútili tento dohovor. Príkladom je aj talianska europoslankyňa a zároveň feministka Nina Piciernova, ktorá reprezentuje Progresívnu alianciu socialistov.

Národná rada vo štvrtok jasne dementovala a opäť vyjadrila nesúhlas s Istanbulským dohovorom. Talianska Europoslankyňa si tak servítku pred ústa nedala a zhodnotila všetky krajiny, ktoré nesúhlasili s Istanbulským dohovorom.
K nesúhlasu sa pripojil aj Milan Uhrík, ktorý sa opäť zastal Slovenskej republiky a Talianskej feministke to povedal úplne na rovinu.

Besnenie talianskej Europoslankyne zastavil Uhrik. Ostrými slovami schladil všetkých liberálov.

Prinášame celý status poslanca Uhríka na sociálnej sieti Facebook

EÚ NÁM CHCE NANÚTIŤ ISTANBULSKÝ DOHOVOR.
VYSTÚPIL SOM TVRDO PROTI!

 
 

Nehoráznosť! Bruselskí liberáli chcú Slovensku nanútiť pro-genderový Istanbulský dohovor, a to napriek tomu, že sme ho v NR SR zamietli ústavnou väčšinou! Feministky z toho doslova besnia a eurokomisári sa už vyhrážajú, že Slovensko nechajú v EÚ natvrdo prehlasovať. Veď si len pozrite video… Problém Istanbulského dohovoru nie je v tom, že sa snaží bojovať proti násiliu na ženách (všetky formy násilia uvedené v dohovore sú na Slovensku už pradávno trestnými činmi). Problém tohto dohovoru je v tom, že žena v ňom nie je definovaná biologicky, ale genderovo – ako „spoločensky vytvorená rola“. Čiže za ženy by museli byť oficiálne považovaní už aj transvestiti. To nikdy nedovolíme.

Zdroj: https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/videos/462898901097157/

foto: https://magazin1.sk/uhrik-sa-v-europskom-parlamente-rovno-pustil-do-agresivnej-politiky-usa-a-servitku-pred-usta-si-rozhodne-nedaval/ Milan Uhrik

https://www.secoloditalia.it/2016/04/camorra-pd-piccoli-giustizialisti-pina-picierno-balbettano/ Pina Picierno

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.