pondelok, 6 decembra, 2021

Bezpečnostný analytik rozpútal PEKLO! „Koho kryje? Lučanskeho zjavne niekto dobil…“

Posledné články

Bezpečnostný analytik rozpútal PEKLO! „Koho kryje? Lučanskeho zjavne niekto dobil…“

Zdroj: Glob.sk/Peter Korček (Lučanský)- TASR (Mikulec, Matovič)

K situácii okolo Milana Lučanského sa vyjadril aj bezpečnostný analytik Milan Žitný, ktorý ministrovi Mikulcovi neverí.

„Môžem vylúčiť, že by došlo k fyzickému napadnutiu či už zo strany príslušníkov zboru, alebo obvinených. Môžem vylúčiť, že by došlo ku krvácaniu do mozgu, k viacnásobnej zlomenine nadočnicového oblúka, nebol viacnásobne resuscitovaný, nemal oko mimo očnej jamky, nejde ani o obvineného, ktorý by podstúpil 11-hodinovú operáciu,“ poprela Ministerka Kolíková, ktoré sa šírili okolo Lučanského.

Takto sa k situácii vyjadril Žitný

„Tak general Lučansky si pri cvičení spôsobil zranenia ktoré museli operovať v nemocnici. Tvrdí to minister vnútra Mikulec. Hmmm… Odkedy môže vazobne stíhaný chodiť cvičiť? Môže cvičiť akurát na cele a akurát tak kliky.

A pritom si vylupi oko? Co nám to minister Mikulec podsúva? Koho kryje? Generála Lucanskeho zjavne niekto dobil.

Pri jeho fyzickej konštrukcii a kondícii museli byť viacerí. Bud bachari alebo väzni. Tých však k nemu musel niekto zámerne pustiť. Toto je však mimoriadne závažná vec. Mimoriadne. A minister sa tvari ze sa nič nestalo?“ Vyjadril sa Žitný

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články