pondelok, 6 decembra, 2021

Bezpečnostný analytik VARUJE pred najhorším! „Boh ochraňuj Slovensko…Dochádza k obmedzovaniu základných ľudských práv a slobôd občanov“

Posledné články

Bezpečnostný analytik VARUJE pred najhorším! „Boh ochranuj Slovensko…Dochádza k obmedzovaniu základných ľudských práv a slobôd občanov“

K aktuálnej situácii sa vyjadril bezpečnostný analytik Juraj Zábojník. Podľa analytika premiér Matovič premrhal šancu.

„PÁN MATOVIČ, PREMRHAL STE SI ŠANCU…
„Múdrosráč“, „Posratá kompa“, „Smradľavý skunk“, „Zlodej zaprdený, za toto Ti raz šľahnem po papuli…“, „Hovno, čo si v špajzi sadne na poličku…“ Nechce sa mi ani pokračovať, pretože som znechutený z toho čo čítam v našich a zahraničných médiách o výrokoch predsedu vlády SR a doslova mi je z toho zle. Slovník štvrtej cenovej skupiny premiéra tohto národa.

Zdroj: TASR

Podpora Matoviča naďalej klesá. Prečo? Vodu káže, víno pije. Vraj jednoducho, nevážime si dobrotu nášho premiéra, tak budeme trpieť. Kritizujú ho už i predstavitelia samosprávnych krajov ako hádže všetkých do jedného vreca. Premiér vlády SR je funkcia, ktorá si vyžaduje osobu reprezentatívnu, vzdelanú, odbornú, slušnú, vzorovú, ku ktorej budú naši občania vzhliadať a vážiť si ju. Nesmie mať chaos v hlave a vyjadrovať sa na adresu občanov vulgárne.

Nesmie zastrašovať a vyhrážať sa…Začnite sa namiesto vyhrážok vyjadrovať presne a s jasnými inštrukciami a až potom budete mať právo ľudí karhať. Pokusy vymeniť národ podľa svojho obrazu tu už boli a pevne verím, že sa už nevrátia. Chaos v kompetenciách a v rozhodovaní v súvislosti s pandémiou Matovič – Pandemická komisia, čoho posledné dni sú toho jasným príkladom pokračuje. Kritici Matovičovi vyčítali aj jeho alibizmus.

To nie ja.

To rozhodli odborníci. „ROZHODNÚ ODBORNÍCI, NIE PRSTOCUC POLITIKOV. Chcem ubezpečiť všetkých, ktorí si dovidia ďalej od nosa, že o prípadnom otváraní ďalších obchodov, či otváraní škôl a reštaurácií budú rozhodovať tí istí ľudia čo naposledy a to je elitný tím špičkových slovenských epidemiológov, infektológov a verejných zdravotníkov,“ reagoval 10. apríla premiér na stále rastúci tlak podnikateľov a živnostníkov bez príjmov.

Dnes vidíme, že vstupuje do rozhodnutí konzília a mení ich rozhodnutia a začal sa voči nim čoraz viac vymedzovať. Dochádza k obmedzovaniu základných ľudských práv a slobôd občanov a tie so sebou prinášajú ťažké dôsledky, ako sú materiálne škody, zničené pracovné, ľudské a rodinné vzťahy a nehovoriac o zničenom podnikateľskom prostredí. Na funkciu premiéra musí človek dorásť.

LEN SOM SI TESTOVAL, kto mi verí a kto nie…To sú urážlivé slová pre občanov Slovenska a dostáva Vás to do absolútneho suterénu… Takouto komunikáciou degradujete samého seba, degraduje funkciu predsedu vlády a vôbec ľudí okolo seba.

Za pár mesiacov ste prišiel o viac ako tretinu voličov. Vznikli ste na požiadavke Slušného Slovenska a voliči sú z vás sklamaní a nespokojní. Nenapĺňate predstavy a potierate to čo ste sľúbili.

Až dve tretiny občanov sú podľa prieskumov nespokojní a z úst renomovaných politológov Slovenska som počul v posledných dňoch na Vašu adresu len mnoho kritiky.

Očakávania boli veľké a nevyzerá to, že by boli naplnené, alebo že by sa v budúcnosti naplnili. Pán Matovič, prišiel ste do politiky s inou tvárou a s inou i odídete, lebo ste si premrhal šancu, ktorú Vám občania Slovenska dali. BOH OCHRAŇUJ SLOVENSKO“ vyjadril sa na socialnej sieti Zábojník

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články