utorok, 30 mája, 2023

Biden sa vyhráža Putinovi a žiada peniaze!

Posledné články

Biden sa vyhráža Putinovi a žiada peniaze.

Bývalý viceprezident a kandidát na prezidenta USA vo voľbách 2020 Joe Biden vystúpil s mimoriadnou video výzvou, ktorá šokovala cely svet. Podľa Bidena dni Putinovej tyranie už čoskoro skončia.

„Priatelia, počuli ste to? Putin a Rusi sa znovu pokúšajú zasahovať do našich volieb, do toho, kto bude prezidentom. Tentokrát som predmetom ich pozornosti ja. Pretože Putin vie, že keď sa stanem prezidentom, dni jeho tyranie a pokusov vyhrážať Spojeným štátom a východnej Európe skončí. Postavím sa mu na odpor. Je to človek, ktorý sa zaoberá šikanovaním rovnako ako náš prezident (Trump). A viem, že nechce (aby som sa stal prezidentom), poviem vám ale toto. Keď budem prezidentom, všetko sa zmení. Pan Putin, americký ľud sám rozhoduje o výsledku svojich volieb, vy nerozhodujete.

Putin vie, že keď sa stanem prezidentom, dni jeho tyranie a pokusov vyhrážať Spojeným štátom a východnej Európe skonči“

Biden sa vyhráža Putinovi a žiada peniaze.

Videozáznam konci výzvou k darovaniu par dolárov pre Bidenovu kampaň. Išlo o prosbu akou americkí vlastenci určite nepohrdnú. “Dajte Putinovi znamenie a darujte 5 dolárov. Práve voľby v roku 2016 boli nečakane v prospech Donalda Trumpa. Clintonova bola už pred voľbami prezidentkou. Nakoniec však prišiel šok. Američania zvolili Donalda Trumpa.

Americké voľby tak boli pre niekoho len obyčajnou proti ruskou fraškou. Jednoducho povedané “Za všetko môže Rusko“. Dnes je tato téma opäť otvorená Bidenom, ktorý by najradšej Trumpa vymenil a skoncoval s “Putinovou nadvládou.

Netreba zabudnúť, že partnerom v show Hoe Bidena sa stal šéf spoločnosti Facebook Mark Zuckerberg.

Stane sa tak Biden novou mainstremovou tvárou amerických volieb?

zdroj: https://ac24.cz/-/biden-vyhrozuje-putinovi-a-zada-penize-na-zachranu-ameriky?redirect=%2F

foto: https://www.thenation.com/article/climate-change-town-hall-biden/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články