utorok, 7 decembra, 2021

ŠOKUJÚCE: Biele prilby okrádali mŕtvych, umierajúcich a obchodovali s orgánmi

Posledné články

Biele prilby (biele helmy) okrádali mŕtvych, umierajúcich a obchod z orgánmi im nebol cudzí!
Naše liberálne média už napisali stovky excelentných článkov o tom ako biele prilby pomáhaju bezmocným občanom Sýrie. Vraj sú to nedocenený hrdinovia, ktorých čini ľudia v Európe nedokážu pochopiť a oceniť. Nakoľko na zúrivom poli ohrozujú vlastné životy na pomoc druhým.

Ale sú to skutočne taký hrdinovia ako ich popisujú západné média. Skutočne pomáhaju občanom Sýrie, alebo je pravda úplne iná?

Biele prilby
Biele prilby

 

Biele prilby ako ich nepoznáme!

Nezávislá organizácia pod názvom Biele prilby, ktorá je financovaná zápanými štámi ako je Veľká Británia, Nemecko, Japónsko, Európskou Úniou a Spojenými štátmi Americkými. Nejde a však o nejaký amatéroch. Títo členovia sú cvičený bývalým britským žoldnierom Jamesom Le Mesurierom. Preto ich aj občania západu označujú za “Sýrsku civilnú obranu.” 
Biele prilby vykonávajú humanitárnu pomoc v častiach, ktoré boli postihnuté teroristikou organizáciou pod názvom al-Nusra a Daesh, ktorý poznáme ako Islamský štát (IS, ISIS).

Spoločnosť Netflix sa dokonca rozhodla o týchto „hrdinoch“ natočiť seriál. Ktorý fascinuje milióny ľudí po celom svete.

Média o týchto „hrdinoch“ začali chrliť stovky článkov o tom ako sú bezúhonný a ako pomáhajú obyvateľstvu. Západné média taktiež natočili niekoľko dokumentov, ale aj amatérských videií z terénu. O tom ako vyzerá každodenný život týchto členov nezávislej skupiny. No pritom si tieto média nedali dostatočný pozor na fakty ktoré im unikli.

Nakoľko rôzne média a alternatívne média poukázali už dávnejšie o tom čo sú Biele prilby zač. A aká je ich úloha v Sýrii.
No pomoc obyvateľstvu na prvom mieste nehľadajme. Krásnu újdanú „propagandu“ môžete vidieť na vidách vyššie a nižšie.

Nezávislosť tejto skupiny je nepresvedčivá!

Zo zdoja vieme, že BIele prilby dostali od štátov ako je Veľká Británia ale aj Spojené štáty sumu okolo 50  miliónov dolárov. Teda je možné povedať že táto skupina prilieb funguje trocha inak, ako sa nám môže zdať. Ich finacovanie je dosť pochybné a halvne vyzerá to docela účelovo.
Zdroj píše o tom, že práca tejto skupiny spočíva v tom vytvoriť dojem humanitárnej katastrofy. Čo len údajne pomohlo získať pre jednotky NATO bezletovú zónu na Sýriou.
A letecké útoky NATO a Spojených Štátov či Izraela sa mohli začať.

Humanitárna pomoc tejto skupiny navodila dojme toho, že prezident Sýrie Baššár al-Asad (Prezident Sýrskej arabskej republiky) môže za spôsobené problémy v krajine. A údajne taktiež aj za zverstvá Islamského štátu. No občania Sýrie podržali svojho prezidenta a patrične to prezentovali v hlavnom meste ako aj iných. Pochodom a demoštáciou proti západným krajinám.

 

Stránka Wikipédia jasne poukazuje na miliónove dotovanie tejto skupiny ako aj možné prepojenie na tieto vlády. Je potrebné poukázať, že táto skupina falošnej prvej pomoci je len modelom západu na podporu plánov organizácie NATO a Spojených štáov, píše zdoj.

Zdroj poukazuje na to, že táto skupina Bielých prileb financovaná západom ma v Sýriu jasnú úlohu. A to pracovať po boku financovaných teroristických brigád vo vnútri Sýrie. mjaú za úlohu zabezpečiť plány západných krajín. Ako napríklad zmenu vlády, bezletovú zónu, propagandu, falošnú humanitárnu pomoc, ale aj podporu žoldnierov a teroristov. Myslíte si, že nerobia propagandu? Čítajte ďalej.

Ako propagandu tejto skupiny bolo použité aj toto video.

Nebezpečný teroristi na čele skupiny!

Mark Toner, hovorca Amerického ministerstva zahraničia dňa 27.apríla na konferencii potvrdil, že ministerstvo zahraničia financuje túto skupinu prilieb a to čiastkou 23 miliónov dolárv. Cez takzvaný program USAID. Nuž vodca týchto prilieb Read Saleh sa približne pred touto konfreniou ministrestva zahraničia USA nedostal do Spojených štátov. A to letom z Istanbulu do Whastingtonu.

Mark Toner na konferencii, taktiež odmietal nejaké možnosti o útoku Spojených štátov na „Sýrsku civilnú obranu“ čiže vlastne na tieto helmy. Avšak jednému novinárovi to nedalo sa opýtal sa:

“Hovoríte v podstate, že on je podozrivý, ale jeho skupina nie je?”

Takže vodca bielych prilieb Read Saleh je podozrivý, ale jeho skupina nie je. Nuž ak je skutočne podozrivý tak čo robil na územi Spojených štátov?
Read Saleh, ktorý je pdodozrivý sa bez problémov dostal do Spojených štátov pod záštitou spievodu Holanskej misie Spojených národov v štáte New York dňa 22.septembra. Pričom ho toho roku z USA deportovali kvôli nebezpečiu, ktoré predstavuje. No ministerstvo v USA vidí túto vec úplne inak. Ministerstvo:

neodsudzujeme skupinu žiadnym spôsobom

John Kerry
John Kerry

Samozrejme, že média v USA tejto situáci nevenovali žiadnú zvlástnu pozornosť.
John Kerry taktiež na svojom Twitteri zrevejnil podporu bielim hlemám. Takže aby sme si to ujastnili. John Kerry podporil teroristu na čele Bielych heliem.

No, ale toto nie je jediný prípad toho že by Americký politik, či demokrat alebo republikán obhajovoval a pdoporoval osobu, ktorá bola podozrivá. V roku 2015 Labib al-Nahhas získal povolenie o vstup do Spojených štátov. Pričom bol samozvaným „šéfom“ Ahrar al-Sham” (Islamisticko-saláfistická jednotka bojujúca proti sýrskemu režimu).

 

Biele prilby alebo Biele helmy!

Totožný pojem skutočných agentov na Sýrskom území, ktorí nepomáhajú občanov len tvoria propagandu. Ak ste občan Sýrie ako môžete požiadať túto skupinu o pomoc? Viete ako nijak?
Vždy sa zjavia len v tedy ak prídu televízne štáby a aj v tedy sa hrajú, že niečo robia. No ak prídu televízne štáby východný zemí tak, je všetko ako keby sa nič nedialo. A prečo nemôžete týchto členov len tak požiadať o pomoc.

No preto lebo skupina ktorý dostala 50 miliónov dolárov nemá ani telefónné číslo. Naproti ním skutočný hradinovia Sýrskej civilnej obrany tý pravý majú číslo 113.
Biele prilby sú čo raz častejšie usvedčované z podvodou a propagandy za účelom pomoci Spojeným štátom a jednotkám NATO. Príkladom môže by aj toto video.

Biele priby a ich prácu dobre zaznamenáva aj televízna sieť RT a nezávislá investigatívna novinárka Vanessa Beeleyová. Vanessa Beeleyová je aj editorkou stránky 21st Century Wire, ktorá objektívne informuje o tom čo sa deje v zahraničí. Táto novinárka je každý deň konfrontovaná s prácou Bielych heliem. Pričom túto novinárku šokuje práca tejto skupiny.

Bezpečnostná rada OSN v New Yorku odhalila skutočnú pravdu o tom čo páchajú členovia tejto organizácie. Biele prilby údajne obchodovali a to dosť lukratívne s časťami tiel sýrskych občanov. Jednalo sa najme o časti orgánov, kostí, krvi a ďalších častí..
Pričom ako je zvykom najme na západe, média odignorovali túto informáciu. Hlavný prúd nezverjnil žiadnú významnú informáciu o tomto nelegálnom obchode. Nastalo úplne informačné ticho. No ospevovanie Bielych prileb stále pokračuje. A to už od založenia tejto skupina V Jordásnku a Turecku.

Salaheddin Azazi prezradil ako to cele bolo v pri útokoch!

Azazi bol svedkom útokov západných štátov ako aj teroristov.
V Novembri 2016 na fronte Nusra bol útok na civilistov, ktorí sa pokúšali utiecť cez ruské ako aj sýrske humanitárne koridory. Biele prilby boli, avšak privolané po tomto útoku.

Média túto udalosť úplne skreslili! 

Moja úplná správa o tejto udalosti aj o zapojení Bielych prilieb do masakru a následnej krádeže mnohých osobných vecí mŕtvych a umierajúcich ľudí  je tu. Telá mŕtvych a umierajúcich boli ponechané bez dozoru po dobu desiatich hodín na ulici po útoku rakety skupiny Nusra, ktorá zabila 15 civilistov. Biele prilby obetiam nepomohli, ukradli ich veci,” uviedol Salaheddin Azazi

Boli to sprostretkovatelia orgánov nie Biele prilby!

Azazzi a Ammar Al Bakr povedal o Bielých prilbách ako a sprostretkovateľoch orgánoch pre obchodníkov z orgánmi. Ammar Al Bakr:

“Vodiči z radov Bielych prilieb zobrali telá zranených alebo zosnulých na tureckú hranicu. Mnohí zranení mali ľahké poranenia, nič, čo by vyžadovalo hospitalizáciu, ale telá sa vrátili bez orgánov,”

Takže táto svätá skupina podporovaná západom zrejme robí, len propagandu a obchod z orgánmi. No smutoné je na tom, že Ammar Al Bakr povedal: (biele helmy, biele prilby)

“Telá sa kontrolovali v mestách na hraniciach s Tureckom predtým, než ich turecké vozidlá previezli do nemocníc, ale ak išlo o zranené civilné dieťa alebo mladého a silného muža, bol prevezený priamo do nemocnice v Turecku pretože orgány mali väčšiu hodnotu,”

Títo dvaja svedkovia taktiež vypovedali, že orgány malo hodnotu od 2000 dolárov až do 3000 dolárov. A Biele prilby profitovali na tomto zisku. Reportérka televíie RT hovorí:

“Aj ostatní civilisti, s ktorými som sa stretla v júli resp. auguste 2017, potvrdili podozrenia z krádeže orgánov počas takmer päťročnej okupácie okresov východného Aleppa ozbrojenými skupinami a pomocníkmi Bielych prilieb.”

Rôzne rodiny skrývali svoje deti pred týmito členami bielych heliem. Nakoľko vedeli čo sa v skutočnosti deje. Rôzne rodiny, ale najme matky sa snažili presvedčať týchto členov bielych heliem, že ich členovia rodiny utrpeli lahké zranenia. A nie je potrebné ich prevážať do nemocníc. Jednalo sa najme o tri nemocnice Omar Abdulaziz, Al Quds a Zarzour, ktoré sa údajne špecializovali na orgány.

Hassan Al Mahmoud Al Othman povedal: (biele helmy)

„Pokiaľ ide o Biele prilby, sú to teroristi a Takfiris […] nemajú nič spoločné s ľudstvom […], keď zvykli vidieť zraneného civilného obyvateľstva, zabili ich. Ak prídete na záchranu človeka, zabijete ich? Biele prilby a teroristi sú jedno a to isté, sú ruka v ruke..“

Novinráska RT taktiež tvrdí, že sa môžeme dozvedieť o tejto skupine ešte viac. Nakoľko sa mnohé informácie môžu ešte zverejniť po oslobodení Idlib. Taktiež sa môže dosiahnúť politická dohoda z Hayat Tahrir Al Sham (HTS), ktorá je obnožou al-Káidy.

 

Ako sa robí propaganda Bielých prilieb?

Západné média sa podieľajú na propagande za pomoci Bielých heliem. Dôkazov na internete nájdeme stovky. Napríkald ako nižšie uvedené fotky, ktoré usvedčujú Biele prilby z klmastva a propagandy násilia, ktorá prezident Asad vačo svojím občanom nikdy nevykonal.

Títo umelci propagandy si ani nedali tú námahu pri fotení. A použiť iné dieťa.

Klamstvá bielych prilieb
Klamstvá bielych prilieb – biele helmy

Biele Helmy podvod
Biele helmy podvod

Samozrejme je úplne normálne ako sa po odchode novinárov začnete, zo zranenov obeťou fotiť. A tej zranenej obeti samozrejme už nič nie je.

Biele helmy
Biele helmy

Každý záber sa musel taktiež aj natoči. Veď čo by to boli za videá bez profesionálnych hercov. A nejakých tých plastových rúk.

Propaganda Bielych prilieb
Propaganda Bielych prilieb – biele helmy

 

Biele helmy
Biele helmy, Biele helmy

No a taktiež zapojený teroristi nie sú ničím prekvapivým.
Veď bezúhonný členovia nemajú nič spoločné z financovaním západu a ani z teroristami a ani z kradnutím orgánov.

Biele prilby teroristi
Biele prilby teroristi – biele helmy

Tato jednoducho to funguje.

Obchodníci z orgánmi, teroristi a zlodaji či propaganda?

Tak čo si myslíte o tejto nezávislej organizácií? Je skutočne tak svätá ako nám hovoria naše liberálne média? Vyjadrite svoj názor nižšie v komentári na biele helmy.

 


Zdroj:

nytimes,com/2016/04/21/world/middleeast/leader-of-syria-rescue-group-arriving-in-us-for-award-is-refused-entry.html?_r=0
,niejetotak,sk/podvod-menom-biele-helmy,
washingtonpost,com/opinions/the-deadly-consequences-of-mislabeling-syrias-revolutionaries/2015/07/10/6dec139e-266e-11e5-aae2-6c4f59b050aa_story.html,
rt,com/usa/344159-syrian-al-qaeda-linked-visited,
hlavnespravy,sk/media-velebili-biele-prilby-teraz-skandaloch-mlcia-kradli-osobne-veci-mrtvych-umierajucich-uviedol-svedok-podla-ktoreho-dochadzalo-aj-ku-obchodovaniu-organmi/1648117,
Biele helmy,

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články