pondelok, 6 decembra, 2021

Bihariová z Progresívneho Slovenska odosiela tvrdý odkaz poslancovi Blahovi!

Posledné články

Bihariová z Progresívneho Slovenska odosiela tvrdý odkaz poslancovi Blahovi! Milý Ľuboš, nech ti už ozaj nešibe!…

Do tretice. Hádajte, kto dostal ocenenie od NAKA. Od protiextrémistickej jednotky. Sadnite si prosím.

KEĎ NAKA OCEŇUJE PODPREDSEDNÍČKU PROGRESÍVNEHO SLOVENSKA

Blaha sa vo svojom statuse povenoval členke Progresívneho Slovenska Irene Bihariovej. A uštedril jej par ostrých a tvrdých slov. Venoval sa predovšetkým oceneniu NAKA.

Úryvok statusu poslanca Blahu

Prosím pekne, podpredsedníčka Progresívneho Slovenska Irena Bihariová. Toto je výsmech. Jej partner Daniel Milo dlhodobo pôsobil na Ministerstve vnútra a teraz pracuje pre militaristov z GLOBSEC-u. A jeho partnerka z PS/Spolu dostane takéto ocenenie.

Aspoň vieme, komu protiextrémistická jednotka NAKA slúži. Aspoň vieme, že slovenská polícia je prešpikovaná liberálmi. Aspoň vieme, že polícia sa stáva spolitizovanou a má prepojenia na opozíciu.

Milý Ľuboš, nech ti už ozaj nešibe!

Dnes náš socialistický tribún ľudu Ľuboš Blaha, priniesol veľké odhalenie: dostala som ocenenie od protiteroristickej a protiextrémistickej jednotky NAKA za môj prínos v boji proti extrémizmu. Z toho vyvodil, že NAKA je spriahnutá s Progresívnym Slovenskom, je spolitizovaná a teda aj jej rozhodnutia proti fašistom vychádzajú z toho, ako jej Progresívne Slovensko diktuje. V skutočnosti túto konšpiráciu pár dní dozadu priniesol ako prvý Zem a vek. Keďže periodikum Rudé právo sa k Ľubošovi dnes už nedostáva, rozširuje si obzory zrovna v týchto mediálnych kanáloch. Chápem to a gratulujem k nesmiernemu pokroku, že si svoj intelektuálno filozofický kapitál, ktorým sa tak rád hrdí, obohacuje práve v tejto informačnej galaxii.

Milý Ľuboš, dobre vieš, že ocenenie som nedostala za to, že som podpredsedníčka Progresívneho Slovenska, ale za to, že som 10 rokov fungovala v protifašistickej agende ako právnička a aktivistka – ako jedna z najlepších a najdlhšie pôsobiacich v tejto téme na Slovensku (skromne). Vieš to preto, lebo v istej dobe si môj boj proti extrémistom ty sám podporoval. Chápem, že dnes sa ti to iste nepočúva ľahko, lebo dúfaš, že keď budeš robiť ľudového pózera, spochybňovať stíhanie extrémistov a činnosť tejto jednotky, tak Kotlebovci a Harabinovci priplávajú do tvojho rybníka.

Lenže nepriplávajú. Pretože tak, ako ja, si pamätajú tvoju minulosť: Ty sám si so mnou stál na barikádach proti extrémistom a pochodoval po mojom boku proti ich činnosti. To ty si bol ten, kto propagoval a podporoval moje ťaženie a kampane proti ĽSNS a dezinformačným stokám, v ktorých dnes paraziticky naháňaš svoju popularitu. Presne aj za tieto aktivity som to ocenenie od NAKA dostala, hoci PS v tom čase ešte ani nejestvovalo.

Mne osobne je ukradnutá celá táto tvoja infantilná rebelantská póza tribúna ľudu, lebo ja viem, že ty by si v skutočnosti robotníkovi podal ruku akurát tak v gumených rukaviciach. Je mi ukradnuté aj to, že svojimi konšpiráciami o PS, či čomkoľvek prerážaš dno, pretože aj tak všetci vieme, že je to len tvoj fejzbukový egobuilding. V podstate som sa zmierila už aj s tým, že si pre to ochotný laškovať sa s fašistami a zapierať svoju minulosť.

Mrzí ma len to, že touto primitívnou konšpiráciou zhadzuješ prácu čestných a pracovitých policajtov, ktorí v protiextrémistickej jednotke odviedli obrovský kus záslužnej práce.

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/, https://www.facebook.com/irena.bihariova

foto: Foto N – Tomáš Benedikovič,

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články