nedeľa, 23 januára, 2022

Biznis s deťmi alebo Bruselský veľtrh detí?

Posledné články

Biznis s deťmi alebo Bruselský veľtrh detí?

Biznis s deťmi
Biznis s deťmi

Ako sa hovorí: „Dnes je možné úplne všetko“ a táto informácia to jednoznačne dokazuje. Hazard, ale najme obchod s deťmi je vrchol toho čo si Európska spoločnosť dovolila. Pred nedávnom sa v Bruseli v hoteli Hilton konal takzvaný „veľtrh detí“, kde si bohaté mužské pári (lgbt) chodili vyberať svojé budúce deti. Nepríde vám to absurdné?
Doslova boli zhotovené katalógy s deťmi, aby páry mohi vyberať možného potomka. V katalógu boli najme fotky matiek, ktoré vynosia deti a v 9 mesiaci sa zdajú dieťaťa v lone. A taktiež tam boli fotky ich terajších deťí.

 

Biznis s deťmi

V katalógu sa nchádzali aj dosť kuriózne ceny za jedného novorodenca. Ceny neboli samozrejme fixné a jedno dieťa sa predávalo od 85 000€ až do 140 000€. Pričom pred pár rokmi bola cena od 50 000€. Išlo doslova o perdajný kanál so životom, keďže ste si mohli doslova vyberať „balíčky“ na predaj. Ktoré obsahovali: psychologickú podporu,  zaistenie pohlavných buniek a náhradnej matky, lety a hotel v štátoch, kde budú ženy, právnú pomoc, rodiť a ďalšie benefity.

Takýto obchod bol pred pár rokmi nelegálny, ale teraz sa to zmenilo na lukratívny biznis. Ktorí ako vidíte zarába nemalé peniaze.

Zarážajúce je to že žiadné média, neziskové organizácie, politické a právne kluby, eruoposlanci či štáty proti tomu nič nerobia. Pričom už v novembri 1989 bol prijatý „Dohovor o právach dieťaťa„, podľa ktorého má každé dieťa právo poznať svojich rodičov a byť nimi vychovávané. Je teda zjavné že sa verjne porušuje zákon nakoľko sa tieto deťi nikdy nedozvedia, kto je ich matka. 

 

Pričom tento dohovor hovorí aj tom že všetky podpísané štáty majú na národnej aj medzinárodnej úrovni zabrániť únosom deti, zneužívaniu či obchodu s nimi. Preto je normálne sa pýtať či toto nie je obchod z deťmi?

 

Americká výskumníčka Dale O’Learyová hovorí:
„Komunikujem s ľuďmi z adopčného hnutia a vravia, že sociálni pracovníci samotní extrémne sympatizujú s homosexuálnymi adopciami a vedú deti k týmto párom, hoci sú k dispozícii páry muž – žena. Vie sa, že mnohí homosexuáli majú psychické a iné problémy, ktoré by ženatého muža alebo vydatú ženu z adopcieúplne vyradili. Existujú prieskumy, ktoré dosvedčujú, že pár rovnakého pohlavia je už z definície dvojicou ľudí s vysokým rizikom psychickej poruchy. Analýzy publikované v žurnále Archives of General Psychiatry zistili, že u homosexuálov sa vyskytuje takmer dvojnásobná miera samovražedných myšlienok a pokusov, užívania návykových látok a duševných porúch. Jeden z rozborov potvrdzuje, že 78,6 % homosexuálnej, lesbickej alebo bisexuálnej skupiny trpelo viacnásobnými poruchami. A sú tu ďalšie problémy: domáce násilie je u homosexuálnych párov bežnejšie. Je tu vyšší výskyt pohlavných chorôb, HIV, hepatitídy a vírusu HPV, ktorý môže viesť k rakovine. Niekoľko výskumov naznačuje, že 50 % mužov, ktorí majúsex s mužmi, sa stane HIV pozitívnymi pred vekom 50 rokov. Akýkoľvek z týchto faktorov adoptované dieťa negatívne ovplyvňuje. Pri zaobchádzaní s heterosexuálnymi pármi sú agentúry mimoriadne prísne pri zvažovaní rizík, ale zdá sa, že ignorujú reálne riziko pri hodnotení párov rovnakého pohlavia.“

 

Toto je hanba pre Európsku úniu, ktorá dovoľuje beztrestné obchodovať z ľudským životom. Ak by sa niečo také dialo v Ruskej Federácii alebo Čínskej ľudovej republike prípadne v latinskej amerike tak by každá nezisková organizácia, eruoposlanci a štáty ostro kriizovali a napádali tieto štáty. No ak to robí EÚ tak je to samozrejme v poriadku. Biznis s deťmi pokračuje a peniaza sa len sypú.


Zdroj:
https://zemavek,sk/duhovy-biznis-s-maternicami

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články