Slovensko

Blaha: Spomeňte si na to, ako Kisková úžera zabíjala v Banskej Bystrici

Blaha: Spomeňte si na to, ako Kisková úžera zabíjala v Banskej Bystrici. Ľuboš Blaha zverejnil nový príspevok na svojej facebook stránke. Tentokrát...

Napísal Daniel · >
Spomeňte si na to, ako Kisková úžera zabíjala v Banskej Bystrici

Blaha: Spomeňte si na to, ako Kisková úžera zabíjala v Banskej Bystrici. Ľuboš Blaha zverejnil nový príspevok na svojej facebook stránke. Tentokrát kritizuje Andreja Kisku za jeho úžeru, ktorú si prečítal Bystriconovinách. Životy ľudí mali rujnovať 30% úroky od firiem Andreja Kisku.

Blaha taktiež opisuje, ako prišli “mladí slniečkari s nenávistným transparentom” no ľudia ich vypískali. Ľuboš Blaha neabudol ani na čiasi z druhej svetovej vojny. Ako Nemci zabíjali stovky Slovákov a vypaľovali dediny.

Ľuboš Baha:

“Človeku je do plaču, keď počúva, čo všetko napáchali fašisti na Slovensku”

 

Blaha: Spomeňte si na to, ako Kisková úžera zabíjala v Banskej Bystrici

Celý príspevok Ľuboša Blahu:

 
 

 

Tretí deň v hrdom povstaleckom Banskobystrickom kraji…

1. SPOMEŇTE SI NA TO, AKO KISKOVA ÚŽERA ZABÍJALA V BANSKEJ BYSTRICI

Dodnes si pamätám, ako som kedysi čítal o Kiskových zverstvách v Banskej Bystrici. Písali o tom v Bystriconovinách ešte v roku 2014. Ľudia kvôli nemu páchali samovraždy. Zruinovali ich jeho úžernícke 30-percentné úroky. Hádzali sa pod vlak. Zastrelili sa. Príšerné osudy. Už vtedy som vedel, že Kiska je číre zlo. Dnes, keď som sa prechádzal po Banskej Bystrici, spomenul som si na tie články – Kiska je grázel a patrí do basy. Medzi ním a Kočnerom prakticky nie je rozdiel.

 

2. V BYSTRICI DOŠLI ŠÍRIŤ NENÁVISŤ SLNIEČKÁRI – ĽUDIA ICH SPACIFIKOVALI

V Brezne aj Banskej Bystrici sme mali nádherné stretnutia s ľuďmi. V Bystrici prišli provokovať mladí slniečkari s nenávistným transparentom – ľudia ich vypískali a sklapli. Tak to má byť.

Šíria nenávisť, netoleranciu a zlo. Nevadí im Kiska, ktorý dohnal ľudí k samovraždám. Nevadí im Truban, ktorý na školách propagoval drogy. Nevadí im Beblavý, ktorý sedel v gorilej vláde. Nevadia im Kočnerovi kamaráti Matovič a Sulík. Ani Kollár s mafiánskymi kontaktmi. Vadí im len Blaha, lebo má celý život svoje vlastenecké názory, svoje ľavicové presvedčenie. Toto je ten slávny liberalizmus.

Ďakujem všetkým ľuďom, ktorí sa dnes postavili liberálnej nenávisti. Toto je cesta – vzoprieť sa zlu!

 

3. NEMCI TU MASAKROVALI ĽUDÍ A VY SI DOVOĽUJETE HANIŤ RUSOV?! HANBA VÁM!

Ešte stále ma mrazí, keď si spomeniem na všetky pamätníky, pri ktorých sme dnes kládli vence – keď som počúval o tom, ako Nemci vypaľovali dediny, vraždili ľudí, strieľali stovky ľudí, masakrovali Slovákov… Boli sme na Kališti, v Kremničke, v Nemeckej. Človeku je do plaču, keď počúva, čo všetko napáchali fašisti na Slovensku.

Čo môže byť odpudivejšie, ako keď niekto nevie vyjadriť úctu našim osloboditeľom z Červenej armády? Čo môže byť odpudivejšie, ako keď niekto nevie prejaviť úctu povstalcom, partizánom, obetiam druhej svetovej vojny? My nikdy nesmieme zabudnúť. Ďakujeme ruskému národu, ďakujeme našim slovenským hrdinom, ďakujeme všetkým, ktorí umierali za našu slobodu.

A hanba všetkým rusofóbom a americkým pudlíkom!

Brezno, ďakujem!
Banská Bystrica, ďakujem!
Aj dnes s Igorom Melicherom, Danom Karasom a Mirom Čellárom, kandidátmi Smeru – držím im palce, kamarátom! Dnešný deň bol plný emócií. Stretol som úžasných ľudí a nikdy na to nezabudnem!

 

PS: A ďakujem za vaše reakcie na list, ktorý som napísal Kiskovi, priatelia. Na stránke Smeru-SD má môj list vyše 11 tisíc lajkov. Ten gauner dostal takú slovnú po papuli, že na to tak skoro nezabudne 

 


Zdroj: facebook.com/LBlaha/
Foto: ipravda,sk/res/2019/12/10/thumbs/blaha-lubos-nestandard1.jpg

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *