Slovensko

Blaha bez servítky o Liberáloch a Liberalizme!

Blaha bez servítky o Liberáloch a Liberalizme! Poslanec Ľuboš Blaha si servítku rozhodne pred ústa nedá. Hoci čelí trestnému oznámeniu od ESETU...

Napísal Andrej · 1 min read >
Blaha bez servítky o Liberáloch a Liberalizme! 1

Blaha bez servítky o Liberáloch a Liberalizme!

Poslanec Ľuboš Blaha si servítku rozhodne pred ústa nedá. Hoci čelí trestnému oznámeniu od ESETU a v praktickosti všetci pravičiari si na Blahu brúsia zuby poslanec si s tohoto veľkú hlavu nerobí. Na sociálnej sieti Facebook opäť skritizoval liberálov. Podľa Blahu Liberalizmus rozleptáva spoločnosť a toto je jasný výsledok. Blaha vo svojom statuse začal komentárom na poslednú udalosť v Bratislave. Vandali zničili stred mesta a vydesili množstvo ľudí. Podľa Blahu sa Bratislava stáva bojovou zónou. Poslanec si tentokrát opäť bodol do liberálov. Podľa Blahu si liberáli s týmto nevedia rady.

Blaha bez servítky o Liberáloch a Liberalizme!

„Z Bratislavy sa stáva bojová zóna, teraz Ventúrska, minule Obchodná, predtým zasa Obchodná. Nedávno prípad z Prahy, kde holandskí turisti prizabili čašníka. A tak ďalej. Lezie to do celej strednej Európy. A liberáli sa čudujú, že si s tým nevedia rady“ okomentoval vandalizmus v Bratislave.

„Liberalizmus rozleptáva akúkoľvek autoritu v spoločnosti a potom sa čudujú. Hranice sú zlo, štát je zlo, rodina je zlo, polícia je zlo. Dobro sú len ľudské práva, globalizácia, biznis, sloboda a žúrka. A tu sú výsledky. Bordel na uliciach, násilie, teror.“ Blaha v statuse porovnáva socializmus a súčasnosť. Podľa poslanca sme sa za socializmu nemuseli báť magorov.

Blaha následne tvrdo skritizoval súčasný trend liberálov, ktorý na Slovensku rastiečoraz rýchlejšie

 
 

PEDOFÍLIA, HEROÍN, MAFIE, NÁSILIE – BORDEL PRICHÁDZA S LIBERÁLNOU VLNOU

V liberánych médiách obhajujú pedofilov, Poliačik sa pýši tým, že užíval heroín, noviny vlastnia rozpustilí milionári, Kiska je podozrivý z napojenia na pozemkovú mafiu a Čaputová si robí žúrky v Prahe a vyváža si v štátnych lietadlách rozbesnených pankáčov.
A zmagorené decká na Pohode tomu tlieskajú. Toto je vlna, ktorá sa sem valí. Liberálna vlna.A potom sa môže stať, že v slávnej slniečkovej Bratislave človek v obave o život ani nepôjde večer s rodinkou na zmrzku, lebo ho tam prizabijú nejakí šialenci.

ZAČNIME MYSLIEŤ NA ĽUDÍ, NIE NA ĽUDSKÉ PRÁVA

Toto liberalizmus nevyrieši. Ani globalizácia. Ani slniečka. Oni sú príčinou zla, nie riešením.
Už by konečne niekto mohol prestať myslieť len na ľudské práva, ale začať myslieť na ľudí.
Za bývalého režimu boli oni priorita – ich práca, ich sociálne istoty, ich bezpečnosť. Normálni pracujúci ľudia a nie rôzni úchyláci a násilníci.
Už mám tejto liberálnej globalizácie akurát tak plné zuby. Stačilo!

Blaha bez servítky o Liberáloch a Liberalizme!

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2351165025122063?__tn__=K-R

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Blaha bez servítky o Liberáloch a Liberalizme!”

  1. Ako vždy p. Blaha ma pravdu. Kedy si konečne uvedomime, že liberalizmus je cesta do pekla. A ked sa knim pripoja KDH-aci, tak je to už Sodoma a Gomora.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.