pondelok, 18 októbra, 2021

Blaha bez servítky o prezidentke Čaputovej! Kope do všetkého naokolo. Havel v sukni!

Posledné články

Pollákov drsný odkaz Ficovi: “V base je stále dostatok miesta pre tých, ktorí tam zatiaľ nie sú, no mali by byť…”

Pollákov drsný odkaz Ficovi: "V base je stále dostatok miesta pre tých, ktorí tam zatiaľ nie sú, no mali by byť..."Podľa europoslanca Petra Polláka...

Zlikvidoval ho: Pellegrini si nevie predstaviť spoluprácu s Ficom! Ten ho dorazil jedinou vetou…

Zlikvidoval ho: Pellegrini si nevie predstaviť spoluprácu s Ficom! Ten ho dorazil jedinou vetou...Lider strany HLAS-SD v relácii priznal, že spoločne s Robertom Ficom...

Pobláznil MASU! Najemotívnejší prejav Fica: “Slováci hlavu hore! My Slovensko zničiť nenecháme…

Pobláznil MASU! Najemotívnejší prejav Fica: "Slováci hlavu hore! My Slovensko zničiť nenecháme...Masa ľudí spoločne s Ficom vyhnala symbolicky Matoviča a vládu. Líder strany SMER-SD...

SMRTI unikol o vlások: Zurian si za stieračom našiel výhražný odkaz! Potom nastal životný zlom…

SMRTI unikol o vlások: Zurian si za stieračom našiel výhražný odkaz! Potom nastal životný zlom...Bývalý šéf NAKA sa pre "Plus 7 dní" vyrozprával a...

Blaha bez servítky o prezidentke Čaputovej! Kope do všetkého naokolo. Havel v sukni!

Zdá sa, že Blahovi nevadí trestne oznámenie od Esetu či Richarda Sulika a naďalej kritizuje súčasný liberálny trend. Práve Progresívne Slovensko prinieslo novu politický tvar, o ktorej nikto nevedel. Kvalitný marketing a obrovská vlna sympatií dokázala naozaj divý. Čaputova porazila všetkých na okolo a stala sa prvou prezidentkou Slovenskej republiky.

Netreba zabudnúť, že liberálom pomohlo aj spájanie. Trend pokračoval aj v Eurovoľbách, a tak isto môže do tretice pokračovať v parlamentných voľbách. Progresivci tak za necelý rok odsunuli Sulikovcov či Matovičovcov. Teraz im patri druhé miesto v prieskumoch za SMEROM-SD.

Blaha bez servítky o prezidentke Čaputovej! Kope do všetkého naokolo. Havel v sukni!

Truban je médiami ohlasovany, ako možný premiér Slovenskej republiky a Progresivci/Spolu sa spájajú s KDH. Liberalno/kresťanské spájanie je tak v súčasnosti realitou.
Blaha si tentokrát v statuse podal Zuzanu Čaputovu. Okomentoval jej 100 dni v úrade. Ide o ostrú kritiku, ktorá sa pravdepodobne prezidentke páčiť nebude.

“100 dní Čaputovej.

Medzi jej najpamätnejšie činy patrilo to, že si obliekla modré šaty, červenobiele šaty a fialové šaty.

Maroš Kočišík z Nákupných maniačok by jej dal 9 bodov z desiatich – Zuzka vyhráva kupón na nákup šiat v Auparku. Blahoželáme.

BARBIE NA ČELE ŠTÁTU

Osobitne treba vyzdvihnúť jej štátnický inštinkt pri výbere účesu a voľbe lodičiek. Deväť z desiatich barbín jej dáva absolutórium.

Zuzka sa do dejín politického myslenia zapíše ako zaladateľka nového politického smeru – barbiezmu.

A čo inak okrem obliekania stihla naša pani prezidentka za 100 dní v úrade?

https://www.youtube.com/watch?v=6bostFqjsRg

KOPE DO VŠETKÝCH NAOKOLO

Stihla ohroziť naše dobré vzťahy s Českou republikou, Maďarskom, Poľskom, Čínskou ľudovou republikou a Ruskou federáciou. To, čo Kiskovi trvalo štyri roky, táto panička zvládla za 100 dní. Pokyn zněl jasně. Od Veľkého brata.

Kolenačky sa doplazila do centrály NATO, aby vyhlásila, že NATO chráni ľudské práva. Hej, hej, my blázni sme si všetci mysleli, že v Belehrade zo stíhačiek hádzali na ľudí bomby a oni vlastne hádzali ľudské práva – ach, ešteže nám to Zuzka vysvetlila.

NO JASNÉ, ZUZI, NATO CHRÁNI ĽUDSKÉ PRÁVA

A zoberte si takú Líbyu, ako dnes prekvitá, odkedy zasiahlo NATO. Všade samá sloboda, demokracia a ľudské práva. Úplný raj na zemi.

Dnes sa NATO zameralo na Rusko. Stalo sa najväčšou liahňou konšpiračných teórií o Putinovi a Zuzka tomu nadšene tlieska. Ale to nerieš, dôležité je, čo mala Zuzka na sebe.

JMENUJI SE VTĚRKA

Čo ešte naša spanilá princeznička stihla?

Vypusinkovala francúzskeho prezidenta za to, ako utopil v krvi protesty Žltých viest.

Išla sa pomojkať s ukrajinským prezidentom a ani slovko o Banderovcoch, o politickom prenasledovaní opozície, o masakre v Odese, či kántrení vlastných občanov v Donbase. Len ťuťulimuťuli.

Lebo na ľudských právach a demokracii záleží iba vtedy, keď si Zuzka môže kopnúť do V4 alebo Ruska.

https://www.youtube.com/watch?v=JXfcd01UHO8

HLAVNE NEKRITIZOVAŤ SAUDOV ČI AMERIKU

Načo by hovorila o Saudskej Arábii, ktorá masakruje jemenské deti? Načo by hovorila o tom, že zbrane Saudom posielajú Američania a Briti.

Načo by riešila, čo pácha Amerika vo vzťahu k Venezuele, Iránu či Kube. Všetky tie šialené americké sankcie, ktoré likvidujú ľudské životy. To nevadí, dôležité je, aké si dá Zuzka dneska šatôčky.

MICHAL KOVÁČ ML. JE HRDINA, TO NEVIETE?

V domácej politike sme sa dozvedeli, že najhoršia osoba na svete je Monika Jankovská, lebo ju spomenul Kočner vo svojej sms-komunikácii.

Ale v ten istý deň sme sa dozvedeli, že najlepší veľvyslanec na svete je podľa našej ctenej prezidentky Kočnerov kumpán Michal Kováč ml., lebo o tom sa Kočner v sms-kách nezmieňuje – s tým iba páchal podvody.

Logika nepustí. Problém sú sms-ky, nie zločiny. Zuzka, ideš!

KEĎ SÚ ŠATIČKY PREDNEJŠIE AKO ÚSTAVNÝ SÚD

Princeznička vie byť aj tvrdohlavá. Síce už dávno mohla vymenovať sudcov ústavného súdu, aby konečne mohol fungovať, ale ona si dupla nožičkou – kým parlament nezvolí všetkých, z ktorých má vyberať, nič nebude robiť.

A tak máme ústavný súd v paralýze a Zuzanka si skúša nové šatičky. Ehm, priority.

SEVEROKOREJSKÁ ŽURNALISTIKA V PRAXI

Slovutná pani prezidentka mala aj ťažšie chvíle. Keď musela v médiách vysvetľovať svoje rozhodnutia, či si dá fialové alebo červené šatočky, tak čelila krutým otázkam novinárov. Závodský v Rádiu Expres sa jej napríklad pýtal, ako môže byť taká skvelá.

A pri Kovačičovi v Markíze chvíľku hrozilo, že sa na ňu zo samej lásky vrhne a začne ju oblizovať. Ešteže k Zuzanke nepustili do debaty zlého Blahu, ešte by našej krehkej kvetinke ublížil, fňuk.

ZUZANKA SA USMIEVA, PORADCOVIA BOHATNÚ – SLUŠNE

A tak si tu žijeme s našou rozprávkovou vílou. Riešime šatičky, účesíky, úsmevčoky. A ona medzitým kope do Číny, do Ruska, legitimizuje americké vojny, vtiera sa do zadku západným mocnostiam a tancuje na hroboch Kuciaka a Kušnírovej, aby rozoštvávala Slovensko.

Jej poradcovia veselo získavajú zákazky za 90 tisíc eur od jej spolustraníka z PS Valla. V kancelárii si za peniaze daňových poplatníkov zamestná Trubanovu frajerku. Why not? A pri škandále svojho straníckeho šéfa Trubana sa samozrejme ani slovkom nezmieni o tom, že fetovať sa nemá. Však načo.

https://www.youtube.com/watch?v=1ieFMjdlgOU

DOMOV DO NEW YORKU

A svojich prvých sto dní v rade išla osláviť tam, odkiaľ vzišla. Do New Yorku.

Na recepcii Globsecu ďakovala USA za to, ako pomáhajú Slovensku. Zbavovať nás suverenity. V tom sú najlepší.

Ale áno, vďaka našim Veľkým bratom sme prvý štát na svete, na čele ktorého je Barbie. Waw!

Toto je naša Zuzana. Všetci ju ľúbime. Ona je ňuňuňu. A nie že ju bude niekto kritizovať. Len to nie. O tom predsa demokracia nie je.

KULT ZUZANY

Demokracia je o tom, že milujeme našu vodkyňu, uctievame ju a skladáme o nej básne.

V Denníčku N by mal vyjsť nejaký oslavný medailónik, v SME očakávame špeciálnu prílohu s plagátikmi našej prezidentky.

Naša liberálna umelecká obec natočí Fontánu pre Zuzanu 4 v hlavnej úlohe s Čaputovou a vlastník Aktualít jej daruje ďalších 10 ocenení, lebo o tom jej nezávislá žurnalistika.

HAVEL V SUKNI

Ach, Zuzanka.

Kúpime jej Barbie domček a budeme ju predávať v Dráčikovi.

Ona je proste rozprávková.

Ona je taký náš Havel v sukni. Všetci na západe ju ofukujú, lebo vedia, že je ich.

Svoj národ neznáša, najradšej by žila v nejakej liberálnej Amerike.

Slúži Veľkému bratovi a obhajuje americké vojny.

A vypúšťa len naučené frázy o ľudských právach. Čo lepšie nám sem mohli Američania dosadiť?

Ach, Zuzanka, ty buditeľka rána, ďakujeme, že si. Ešte sa naučíš po anglicky a budeš úplne dokonalá. Pa!”

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2405773852994513

Obrazok- https://www.aktuality.sk/clanok/674985/komentar-petra-bardyho-blaha-ako-troll-v-sluzbach-sefcovica-objednavka-nenavisti/ Zdroj: Branislav Wáclav / Aktuality.sk

https://www.zenyvmeste.sk/ked-to-vyhrame–bude-to-napriek-tomu–ze-je-zena–hovoria-vo-volebnom-time-zuzany-caputovej Foto – Miroslava Spodniaková 

PODPORTE NAŠU PRÁCU

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

5 COMMENTS

  1. Prosím Vás napíšte prosím p.Blahovi že jeho debilné komentáre nikoho nezaujímajú,ten človek vie vyskakovať len cez sociálne siete.Ďalšia trápna figúrka od SMERu-SD ktorá sa snaží urobiť “blaho” len sám pre seba ako sú všetky ich trápne sociálne balíčky ktoré nakoniec zaplatia len obyčajný ľudia.
    Pekný deň….

  2. Blaha je sprostý chrapúň a bezcharakterný demagóg. Samozrejme že na Slovensku sa nájde dosť podobne obmedzených ktorý takémuto hajzlovi tlieskajú.

  3. Viete prečo kongresmani z USA nežalujú vmešovanie sa do prezidentských volieb na slovensku nikoho ? Teraz by mu to dokázali !Sú to ich ľudia ,preto im to nevadí !!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Posledné články

Pollákov drsný odkaz Ficovi: “V base je stále dostatok miesta pre tých, ktorí tam zatiaľ nie sú, no mali by byť…”

Pollákov drsný odkaz Ficovi: "V base je stále dostatok miesta pre tých, ktorí tam zatiaľ nie sú, no mali by byť..."Podľa europoslanca Petra Polláka...

Zlikvidoval ho: Pellegrini si nevie predstaviť spoluprácu s Ficom! Ten ho dorazil jedinou vetou…

Zlikvidoval ho: Pellegrini si nevie predstaviť spoluprácu s Ficom! Ten ho dorazil jedinou vetou...Lider strany HLAS-SD v relácii priznal, že spoločne s Robertom Ficom...

Pobláznil MASU! Najemotívnejší prejav Fica: “Slováci hlavu hore! My Slovensko zničiť nenecháme…

Pobláznil MASU! Najemotívnejší prejav Fica: "Slováci hlavu hore! My Slovensko zničiť nenecháme...Masa ľudí spoločne s Ficom vyhnala symbolicky Matoviča a vládu. Líder strany SMER-SD...

SMRTI unikol o vlások: Zurian si za stieračom našiel výhražný odkaz! Potom nastal životný zlom…

SMRTI unikol o vlások: Zurian si za stieračom našiel výhražný odkaz! Potom nastal životný zlom...Bývalý šéf NAKA sa pre "Plus 7 dní" vyrozprával a...

Sleduj naživo: Neuveriteľná MASA ľudí v Rimavskej Sobote! Ľudia skandujú: “My chceme Slobodu…”

Sleduj naživo: Neuveriteľná MASA ľudí v Rimavskej Sobote! Ľudia skandujú: "My chceme Slobodu..."Protest proti vláde Eduarda Hegera sa začal v plnom prúde a na...