sobota, 22 januára, 2022

Blaha drsne o prezidentke Čaputovej! V šlapajách gaunera Kisku…

Posledné články

Čaputová si zjavne pomýlila prezidentský úrad s cestovnou kanceláriou. Píše o tom Pravda. A ja sa nestačím čudovať. Toto je škandál!

Blaha si tentokrát na paškál zobral súčasnú prezidentku Čaputovú. Podla poslanca NR SR Čaputová zneužila štátnu letku na prevážanie svojich príbuzných a kamarátov. Čaputovú prirovnal k ex prezidentovi Kiskovi.

Blaha drsne o prezidentke Čaputovej! V šlapajách gaunera Kisku…

Poslancov drsný status na sociálnej sieti Facebook

ČAPUTOVÁ ZASE ZNEUŽILA ŠTÁTNU LETKU!

Na zahraničnú pracovnú cestu do New Yorku si Čaputová zobrala svoju dcéru a opäť zneužila štátnu letku na prevážanie svojich príbuzných či kamarátov.

Naposledy takto za peniaze daňových poplatníkov zviezla kapelu Živé kvety do Prahy, kde si robila egotrip a koncertík na vlastnú počesť. Bez hanby. Teraz to bola dcérenka do New Yorku. A opäť sa tvári, akože – čo koho do toho, veď ja som urodzená panička!

DOVOLENKA V NEW YORKU ZA ŠTÁTNE

Bývali pekne spolu s tínedžerskou dcérenkou na kráľovskom apartmáne Marylin Monroe, dali si spolu shopping v nákupnom centre a na veľké naliehanie diplomatov sa počas svojej rozkošnej dovolenčičky v USA stretli aj s politickými predstaviteľmi OSN. Aby sa nepovedalo. Fantastické.

Ja chápem, že Čaputovej sa nechce robiť – celé roky iba predstierala robotu, písala smiešne brožúrky pre Sorosa a dostávala love z USA za povalačstvo. Od takejto chcete, aby dnes makala pre Slovensko? Chápem – mission impossible.

KEĎ PODVODNÍCI ZATĹKAJÚ

Rozumiem aj tomu, že s jej chabou angličtinou sa cíti komfortne iba v obchodnom dome, kde ukáže prstíkom na blúzičku a povie „please“. Úloha „nákupnej maniačky“ jej zjavne pasuje lepšie ako úlohy štátnika. Hej, hej, tomu sa dá rozumieť, stačí sa na ňu pozrieť.

Chápem aj to, že jej hovorca Strižinec niekoľko mesiacov zatĺkal informáciu o tom, že Čaputová zneužila pracovnú cestu na rodinný výlet. Je to všetko banda podvodníkov – niet sa čo čudovať.

A oni dobre vedia, že je choré, že prezidentka drzo a arogantne zneužíva štátne vymoženosti na rozmaznávanie svojej dcéry – a to sa nedá obhájiť. A tak zatĺkajú a zatĺkajú.

V ŠĽAPAJÁCH GAUNERA KISKU

Ako som vravel už dávno – Čaputová je Kiska v sukni.

On robil tri dni do týždňa, ona ani to nie – a vyváža si svoju ctenú princezničkovskú do Ameriky na výlety. Za strýkom Georgom. Aj s dcérenkou. Na nákupy.

On zneužíval štátnu letku na lety domov do Popradu, ona zneužíva štátnu letku, aby si dcérenka mohla ísť do New Yorku kúpiť šatičky a boa. Zuzuš si kúpila strieborný opaščok, juj ako fajne je si dobre zashopovať, že baby.

https://www.youtube.com/watch?v=3OAiEqrlcik&t=3s

On slúžil Amerike, ona slúži Amerike. A oboch ich to tam ťahá. Srdcu nerozkážeš.

KDE JE SLUŠNÉ SLOVENSKO? AKO TO, ŽE NEPROTESTUJÚ PROTI AROGANCII MOCI?

Nerozumiem len jednej veci. Že ešte nie sú v uliciach všetci tí slušní a spravodliví, aby prezidentke pripomenuli, že sa nemá správať ako Maria Antoinetta – že je občianskou prezidentkou a nie princeznou s americkou hviezdou na čele.

Má slúžiť občanom a nie vyciciavať štát. No kde ste, decká? Odrazu nevadí, že Čaputová sa správa ako papaláš?! Toto by si nelajzol ani Kočner!

PADNI

Vlastne – rozumiem. Detičky hamburgerov sú ustarostené iba vtedy, keď si môžu kopnúť do Fica či do Smeru. Ale keby ich princeznička vykradla banku v New Yorku, tak jej ešte zatlieskajú, že aké pekné vrece mala pri lúpeži na hlave.

Tak sa ukážte, liberálne decká! Tak sa ukážte, liberálne médiá! Ukážte sa, ako bojujete proti „zlým mocným“.

Padni komu padni.

Čaputová zneužila právomoci verejného činiteľa.

Čaputová – padni!

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/?epa=SEARCH_BOX

foto: https://glob.zoznam.sk/lubos-blaha-prezident-zlyhal-mal-by-odstupit/

Andrej Kiska. (Foto: archív) Na Palete

Prezidentka SR Zuzana Čaputová. (Foto: archív) Na Palete

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Pán Blanár,
    to,čo píšete v tomto článku je svätá pravda!!! Konečne je tu niekto,čo to má v hlave v poriadku a napíše pravdu nech je hocijaká.Co sa to porobila s našim Slovenskom,našou krásnou krajinou na ktorú sme boli tak pyšný! Čo sa to deje s ľuďmi? Čo sa všetci zbláznili? Táto banda zlodejov čo sa chystá vládnuť,to je snáď len dobrodružný sen!!! Toto majú byť naši predstavitelia,toto nás má doviesť k niečomu lepšiemu??? Slováci,spamatajte sa!!! Ide o našu budúcnosť! Snáď nechcete,aby našu krajinu viedli úžerníci,zlodeji,ľudia, ktorí nás dovedú do záhuby!!!
    Zobuďte sa,lebo naša krajina sa zmení na peklo a cesta späť už nebude!!! Nikdy!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články